Modern ve Şık Koltuk Takımı Modelleri : Lexus

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

Modern ve Şık Koltuk Takımı Modelleri : Lexus hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

76 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Oturma odalarınızın ve salonlarınızın vazgeçilmez koltukları arasına girebilecek olan Lexus Koltuk Takımına İnter Mobilya’nın internet sitesi üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz. Retro tarzında koltuklarda oturmayı seven kişilerin hoşlanacakları hatta hayran kalacağı bu ürün ile evinize çok modern bir hava katabilirsiniz.

   Lexus Koltuk Takımı rengi ile de çok dikkat çekiyor. Yeşilin sıcaklığının tamamen yansıtıldığı ürünün yan kısımlarında deri tercih edilmiştir. Böylece koltukların en çok kirlenen kısmının temizliği de kolay oluyor. Zahmetsiz bir şekilde açılabilen Lexus modeli iki kişinin yatabileceği bir yatağa da dönüşebiliyor. Ayrıca koltuklardan birisinin yan kısmında çeşitli amaçlarla kullanılabilecek oldukça modern olan küçük bir sehpa da bulunuyor.

LEXUS OTURMA ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 adet üçlü kanepe ( yataklı )
  • 2 adet berjer

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Evimiz için hem kullanışlı hem rahat bir koltuk takımı almak için bir çok mobilya mağazası gezdik. Hem konforlu hem rahat ve gösterişli bir takım olarak lexus oturma grubunu beğendim. Yeşilin bu kadar hoş duracağını düşünmemiştim, evimizin havasını değiştirdi. İnter Mobilya da koltuk almak bir ayrıcalıktır, bize bunu hem satış öncesinde hem satış sonrası sevk ve bilgilendirme de emeği geçen öncelikle işyeri sahibi Şakir Bey'e satışıyla ilgilenen Ercan Bey'e ve ayrıca satış sonrası sevk ve desteği ile ilgilenen Naşit Bey'e emeklerinden ötürü çok teşekkür ederim...

Arzu

Eşimle İbrahimli Bölgesindeki ulusal mobilya firmalarının mağazalarını dolaşıp, tam istediğimiz oturma grubunu bulamayıp,evimize doğru giderken, önünden geçtiğimiz İNTER MOBİLYA ya sadece bakınmak için girmiştik. Ama hem eşim hem de ben, LEXUS OTURMA GRUBUNU görüp inceleyince kalitesini ve muhteşem görünümü ile bir anda aradığımız oturma grubunun bu olduğuna karar verdik. Güler yüzlü yaklaşımı, bize her konuda yardımcı olan Ercan Bey karar vermemizde etkili oldu. İNTER MOBİLYA gerçekten görülmeden karar verilmemesi gerektiğini bize gösterdi. İçimize sinerek aldığımız oturma grubu, gerçekten yeni aldığımız evde harika görüntüsü ile ayrı renk kattı.. Her konuda yardımları ve güler yüzlü yaklaşımından ötürü başta Ercan Bey, Şakir BEY ve Naşit Bey'e çok çok teşekkürler.. İNTER MOBİYA'NIN merkezi GAZİANTEP olan bir firma olması ayrıca beni mutlu etti doğrusu..

Fatih Turan
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler