ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Bir odanın göze hitap eden mükemmel bir görüntüye kavuşması için görkemli ve kaliteli mobilyaların kullanılması gerekmektedir. Eğer siz de daha önce kimsenin kullanmadığı kişiye özel tasarım mobilyalar arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirtebiliriz.

   Tüm yatak odası takımlarının özel tasarım ürünleri olduğunu da belirterek aynı koşulların bu güzide yatak odası için de geçerli olduğunu belirtmek isteriz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak üretilen bu takımların, insan sağlığına tam anlamıyla uygunluğunun da garantisini verebiliriz.

   Her mobilya parçasının birinci sınıf malzemelerle yapılmaktadır. Sunulan hizmetlerden biri de, mobilyaların müşterilerin istediği farklı renklerde üretimi yapılmasıdır. Bu sayede gününüzün büyük bir kısmının geçtiği odanızda, sevdiğiniz renklere yer verebilirsiniz.

   Tüm mobilya parçaları ergonomik kullanım koşullarına uygun olarak üretilmektedir. Sahip olduğu bu özelliklerle diğer takımlardan her daim bir adım önde olduğu söylenebilir. Takımda bulunan parçalar, gardrop, karyola, tuvalet masası, tuvalet aynası, 2 adet komidindir. Konforun, lüksün ve kalitenin hâkim olduğu bu takıma sahip olmak sizinde hakkınız.

   İki yıl garantili olan Lavinya Yatak Odası, 21 gün içerisinde teslimatı yapılmaktadır.

>LAVİNYA BEYAZ AVANGARDE YATAK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Gardrop
  2. Karyola
  3. Tuvalet Masası
  4. Tuvalet Aynası
  5. 2 Adet Komidin

ÜRÜN HAKKINDA

nills lavinya yatak odası... avangart yatak odası... beyaz yatak odaları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler