Konfor Köşe Takımı


Beğenilerime Ekle

34 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

      Rahatımdan asla vazgeçmem diyorsanız Konfor Köşe Takımı sizlere bu konforu sağlamaktan gurur duyar. Hem rahatın hem de şıklığın bir arada bulunduğu bu koltuk takımı ile rahatınızdan taviz vermenize gerek yok. İsterseniz önemli bir misafir grubunu bu l koltuk takımı ile gururla karşılarken isterseniz ailenizle rahatça uzanarak film seyredebilir, sohbet edebilirsiniz.

      Konfor L Koltuk Takımı sayesinde salonunuzdayken o şık olmalıyım huzursuzluğunu hissetmeden rahatça televizyonunuzu izlerken huzur bulabileceksiniz. 2 yıl garantili ürünlerimiz ile kafanızdaki tüm sorunlara da cevap oluyoruz.

      Kaliteli kumaştan yapılmış bu koltukların kir tutmama özelliği sayesinde üzerinde çekinmeden yemek yiyebilirsiniz. Sizin rahatınız için özel olarak tasarlanmış bu ürüne sahip olmak için ne bekliyorsunuz. Siparişinizi hemen verin ve kimsede olmayan bu ürüne 30 gün sonra sahip olun.

KONFOR L KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 adet köşe
  • 1 adet sehpa

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu köşe takımı şuan evimin en güzel odasını yaratmış durumda.. Internette yaptığımız araştırmalar sonucu hem zevkimize hem de gönlümüze hitap eden eşyalara Inter Mobilya'nın sitesinde ulaştık. İlk başlarda gözümüzü çok korkuttular. Sonuçta eşyalar tır ile Kıbrıs'a gönderilecekti. Eşimle dedik ki bir gidip görelim nasıl bir yer, eşyaların kalitesi nasıl güvenebilir miyiz? Önce telefonda görüştükten sonra çıkıp G.Antep'e gittik. Bizi Şakir Bey karşıladı. Samimiyeti, güler yüzü, işindeki ciddiyeti çok hoşumuza gitti. Koltuk takımları hem her zevke hem de her bütçeye uygun ve çok kaliteli. Gönlümüz rahat oradan ayrıldık. 2. Gidişimde evimin A'dan Z'ye tüm eşyalarını aldım. Hiçbir problem yaşamadım. Şimdi İnter Mobilya'nın Kıbrıs'ta bir evi bizim de G.Antep'te güzel dostlarımız var. Tüm İnter Mobilya ekibi harika insanlar. Her şey için teşekkürler !

Müsteyde Yücebaş
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler