ÜRÜN AÇIKLAMASI

   İkamet ettiğimiz alanlar, bize rahat bir yaşama olanağı sağlamakla birlikte, içinde bulunduğu şehir, semt ve mahalle ise çevremizi ve kültürümüzü etkileyen faktörlerin başında geliyor. Yakın çevresel etki ise tercihlerimizi kendine bağlayarak paralel bir şekilde kararlarımıza etki ediyor. Büyük bir siteye girdiğinizde kişilerin ekonomik, eğitim ve yaşam stillerinin çok yakın olduğunu göreceksiniz. Bu durum dekorasyon ve mobilyanın insan yaşamındaki yerini bile etkilemektedir.

   Anlatmaya çalıştığımız bu kriter, yeniliğin ve değişimin öncülüğünü yapıyor. Mobilya takımları genel olarak her kesimin istisnasız aldığı ürünlerdir. Sandalye Tipi Ceviz Berjer, bu tercihi yakalamak için özel tasarlanmış gibi görülüyor. Sandalye görünümü andıran Sandalye Tipi Ceviz Berjer'de  kullanılan polyester nubuk kumaşta seçilen kapitone tarz Ceviz Berjer'e ağırlık katmış. Renk olarak ceviz ahşap iskelete en uyumlu camel, füme renkler, mobilya ve dekorasyonda renk uyumunu yakalamış modern bir berjer ortaya çıkarmış.

   İnter Mobilya güvencesiyle 2 yıl garantili olan Sandalye Tipi Ceviz Berjer, sipariş vermeniz halinde 21 gün içinde adresinize teslimatı yapılmaktadır.

SANDALYE TİPİ CEVİZ BERJER PARÇALARI

  • 1 adet berjer
En uygun Ceviz Berjer... Uygun Fiyatlı Berjer... Kapitoneli Sandalye Tipi...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler