ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Klasik mobilya grupları arasında adını duyuran mobilyalardan biri olan Kaburgalı Yemek Odası takımı tasarımı ile dikkat çekmekte ve insanları etkilemektedir. Krem ve şampanya renginin bir arada kullanıldığı mobilyalarda en çok dikkat çeken detaylardan biri oymalar olmaktadır.

     Vitrinde, sandalyelerde ve konsolda yer alan oymalar yaldız ile renklendirilmiş ve daha dikkat çekici bir tasarım halini almıştır. Özellikle koltuk konforunda olan sandalyeler takımın içerisinde çok özel bir yere sahip olmaktadır. Saten kumaş ile kaplanan ve kanarlıkları bulunan sandalye modelleri hem çok rahat olmakta hem de tasarımları ile göz doldurmaktadır. Yemek odası takımlarının şık tasarımlara sahip olmasının yanı sıra ergonomik yapıda da olması gerekmektedir. Sandalyelerin döşemesinde yer alan kumaş dokusunun aynısı vitrinin iç kısmında da kullanılmış ve vitrinin daha dekoratif olmasını sağlamıştır.

     Yemek odasında; 1 adet vitrin, 1 adet konsol, 1 adet dresuar, 1 adet masa, 8 adet sandalye ve 1 adet ayna yer almaktadır. Özellikle sandalye tasarımlarından dolayı bu takım en çok tercih edilen takımlar arasında yerini almaktadır.

KABURGALI YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Vitrin
  2. Konsol
  3. Dresuar
  4. Masa
  5. 8 Sandalye
  6. Ayna

 

avangart yemek odaları ... klasik mobilyalar ... kaburgalı yemek odası...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler