ÜRÜN AÇIKLAMASI

    Modern mobilyalardan hoşlananlar için, modern çizgilerden oluşan yemek odası takımlarından biri olan İtaly Yemek Odası ile evlerinize konforu ve tasarımı getirebilirsiniz.

    Ergonomik yapıda tasarlanan mobilyalar modern çizgileri ile dikkat çekmektedir. Modern tasarımların var olan dokusunu yansıtan yemek odasında koyu ve açık renkler bir arada kullanılmaktadır. Sandalyelerin döşemelerinde koyu renkler kullanılırken masada, sandalye ayaklarında ve konsolda açık renkler kullanılmaktadır. Yemek odaları daha keyifli ve lezzetli yemekler yenilebilmesi adına ferah ve kullanışlı olmalıdır. Açık renk konsolun üzerinde yer alan koyu renkli ağaç deseni takımın yapısına ayrı bir dekoratif hava katmaktadır. Takımın içerisinde yer alan parçalar, ağaç desenli dekoratif konsol, beyaz renkte olan masa, 6 adet sandalye ve rahatlığını düşünenler adına bench olmaktadır. 1. Sınıf malzeme kullanılarak tasarlanan yemek odası ergonomik yapıya sahip olmakta ve tasarımı ile insanları etkisi altına almaktadır.

    Bir yemek odasında aranan, ergonomik olması, konforlu olması, gösterişli olması ve şık olması gibi bütün özellikler İtaly yemek odasında var olmaktadır.

ITALY YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Konsol
  2. Masa
  3. 4 Sandalye
  4. Bench

ÜRÜN HAKKINDA

cnc yemek odaları ... modern yemek odası... yemek odaları İtaly...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler