İnter Mobilya

Metal Ayaklı : İtaly Yemek Odası

Takım İçeriği Değiştir
Toplam 9002.00 TL

Renkler

Beni Arayın

Yemek Odası Tavsiyeleri : İtaly Yemek Odası hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

29 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi


Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Konsol 3784 3784
Takıma Ekle
Masa 2640 2640
Takıma Ekle
Sandalye 431 1724
Takıma Ekle
Bench 854 854
Takıma Ekle
Tv Ünitesi 4928 4928
Takıma Ekle

ÜRÜN AÇIKLAMASI

    Modern mobilyalardan hoşlananlar için, modern çizgilerden oluşan yemek odası takımlarından biri olan İtaly Yemek Odası ile evlerinize konforu ve tasarımı getirebilirsiniz.

    Ergonomik yapıda tasarlanan mobilyalar modern çizgileri ile dikkat çekmektedir. Modern tasarımların var olan dokusunu yansıtan yemek odasında koyu ve açık renkler bir arada kullanılmaktadır. Sandalyelerin döşemelerinde koyu renkler kullanılırken masada, sandalye ayaklarında ve konsolda açık renkler kullanılmaktadır. Yemek odaları daha keyifli ve lezzetli yemekler yenilebilmesi adına ferah ve kullanışlı olmalıdır. Açık renk konsolun üzerinde yer alan koyu renkli ağaç deseni takımın yapısına ayrı bir dekoratif hava katmaktadır. Takımın içerisinde yer alan parçalar, ağaç desenli dekoratif konsol, beyaz renkte olan masa, 6 adet sandalye ve rahatlığını düşünenler adına bench olmaktadır. 1. Sınıf malzeme kullanılarak tasarlanan yemek odası ergonomik yapıya sahip olmakta ve tasarımı ile insanları etkisi altına almaktadır.

    Bir yemek odasında aranan, ergonomik olması, konforlu olması, gösterişli olması ve şık olması gibi bütün özellikler İtaly yemek odasında var olmaktadır.

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler