ÜRÜN AÇIKLAMASI

    Yemek odası adına oldukça geniş alanlara sahip olanlar ve kaliteden yana tercih yapmak isteyenler adına İnci Yemek Odası en doğru tercihler arasında yer almaktadır.

    Son zamanlarda en dekorasyonları adına daha fazla tercih edilen TV ünitelerinin yanı sıra klasik vitrin anlayışından da vazgeçemeyen kişiler adına takım içerisinde vitrin seçeneği de yer almaktadır. Ergonomik ve kaliteli yapıda tasarlanan yemek odası mobilyaları farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Beyaz rengin hakim olduğu yemek odasında sadelik ön planda olmaktadır. Daha çok sade tasarımlardan hoşlananların tercih ettiği takımda çekmece detayına sahip olan küçük ebatlarda vitrin, yemek takımı, çatal bıçak gibi eşyaların rahatlıkla koyulabilmesi adına konsol, açılabilir özellikte olan masa, sade tasarımda olan ve konsolun üst bölümüne konumlandırılan ayna, 6 adet sandalye ve son zamanların en gözde ürünü olan TV ünitesi yer almaktadır.

    Yemek odasında yer alan vitrin, konsol gibi parçalar çıkartılabilir, yeni parçalar eklenebilir, tasarımlarında değişiklik yapılabilir veya farklı renk seçenekleri tercih edilebilir.

   Teşhir ürün fiyatımız kampanya dahilinde % 40 indirimli olup, uzaklığa göre 1 ile 7 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır. Teşhir dışı siparişleriniz normal fiyat üzerinden olup 21 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır.

İNCİ YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Konsol
  2. Masa
  3. 6 sandalye
  4. Ayna
  5. Vitrin
  6. Tv ünitesi

ÜRÜN HAKKINDA

lükens yemek odaları ... krem yemek odaları... avangart yemek odası...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Firmanızın Gaziantep mağazasında bulunan Ercan Bey'in biz mağaza müşterilerine göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkürlerimi ve memnuniyetimi iletmek istiyorum. Düğün hazırlığımız sırasında tesadüfen girmiş olduğumuz Inter Mobilya mağazasında Ercan bey'in bizlere olan yaklaşımı, fikirleri, bizleri ağırlayışı, ürünlerin özelliklerini tanıtması ve her gidişimizde bizleri güler yüzüyle karşılaması sonucunda tercihimizi İnter Mobilya dan yana kullandık. Gaziantep'te bir çok mağaza gezmemize karşın bu derece müşteriyle ilgili başka bir kişi daha hatırlamıyorum. Sloganınız Gaziantep Şubesi çalışanınız Ercan Bey ile tamamen yerini buluyor, memnuniyetimiz memnuniyetiniz ise bizler Ercan Bey den çok memnun kaldık. Ercan Bey sayesinde bundan sonra da mağazanızın ve ürünlerinizin fazlasıyla tercih edileceği kanaatindeyiz. Saygılarımla, Av. Dilek SALICI

Av. Dilek SALICI
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler