ÜRÜN AÇIKLAMASI

Neo klasik tarz mobilya konseptlerinin en dikkat çekici özelliği hem klasik tasarımı hemde modern avangarde tasarımı bir arada yaşatan bir konsept oluşturmasıdır. İnter Mobilya klasiğin ihtişamını, avangarde çizgisiyle birleştirerek özel olarak tasarlayıp sizler için modellediği Hanedan Yatak Odası Takımı hem sizin yaşamınızı hemde odanızın görselliğini değişitirmeye aday bir dizayn sunulmaktadır.

Neo klasik tarzın en yeni tasarım modellerinden olan Hanedan Yatak Odası Takımı 2016 yılına ait çizgisi ile yaşantınıza ren katacaktır. Özel tasarım olarak üretilen yatak odası takımımızın gürgen ağacının usta ellerde hayat bulması ve altın varak ile buluşması  80'lerin yaşamını yepyeni konseptiyle birleştirmesidir. Yatak odasının dresuar tarzında bir tuvalet aynası ile kombin edilmesi farklı bir hava yaratmıştır. Yerden yüksek gardrobun 2 tane raylı kapak sistemiyle modern bir yaşam kolaylığı oluşturlmaktadır. Başucunda ki gösterişli kapitone başlığı ile odanızın sultanlara layık özel yaşam odası cazibesini hissettirmektedir.

Hanedan Yatak Odası Takımının özel ayrıntılar da saklı görselleri ve işlemeleri size odanızın en rahat verici anlarını yaşatacaktır. Özel olarak tasarlanan modelimizin ağacın en ince şekilde şekillendirilip size ulaşması adına 30 iş günü teslim süresi bulunmaktadır. Gaziantep mobilya mağazacılığında tasarımın ve görselliğin size hitap ettiği tüm ürünleri en iyi ve kaliteli sunumuyla İnter Mobilya'da bulabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışıyla tüm ürünlerimiz 2 yıl firma garantisi altındadır.

HANEDAN NEO KLASİK YATAK ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Gardrop
  • 1 Ad Dresuar
  • 1 Ad 180*200 Karyola
  • 2 Ad Komodin

ÜRÜN HAKKINDA

neo klasik yatak odaları... yatak odası takımları 2016... avangarde yatak odası takımları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Klasik tasarımın dışında özgün bir model olarak gördüğüm en iyi yatak odası takımlarından biri. En kısa zamanda eşimle birlikte bu yatak odası takımını mağazanızda görmeye geleceğim.

Gül Solmaz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler