ÜRÜN AÇIKLAMASI

       Modern avangarde yatak odası tasarımların da ihtişamı ve görselliğiyle 2015 yılına damgasını vuran Gözde Yatak Odası  2016 yılının da yatak odalarınızın da vazgeçilmezi olarak yerini almaktadır. Avangarde tasarımlar arasında krem ve bronz rengin renklerin uyumu takımın cazibesini ve sadeliği ön plana çıkartmaktadır.

       Gözde Yatak Odası Takımı avangarde yatak odaları arasında en çok beğenilen mobilya olmasında ki nedenlerden birisi karyola başlığının modern tasarımlarda farklılık olarak geniş ve baklava dilimli kapitone işlemeleriyle odanızın havasını değiştirmektedir. Raylı sistem gardrop kapağındaki özel ayrıntılar kullanıcıyı cezbetmektedir. Gardrop kapağındaki oval boy aynası  bayanların ilgisini çekmektedir. Tuvalet aynasının dresuar tarzını yaratarak üretime alınması da ayrı bir konsept yaratmaktadır.

       Gözde Yatak Odası Takımı modern avangarde olmasının ayrıcalığını sizlere hissettirmek adına bazalı karyola sistemide kullanılabilmesidir. Karyolanın komple saten kumaş kaplama olması da ekstra bir avantaj ve güzellik katmaktadır. Özel tasarım avangarde yatak odası modelimizle saray yaşantısını hissettirme ve 2 yıl ürün garantisi bulunmaktadır.

   Teşhir ürün fiyatımız kampanya dahilinde %30 indirimli olup, uzaklığa göre 1 ile 7 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır. Teşhir dışı siparişleriniz normal fiyat üzerinden olup, 21 gün içerisinde teslimatı yapılmaktadır.

GÖZDE YATAK ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Gardrop
  • 1 Ad Karyola
  • 1 Ad Şifonyer
  • 2 Ad Komodin

 

ÜRÜN HAKKINDA

avangarde yatak odaları ... krem yatak odaları ... 2016 yatak odası modelleri...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler