ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Spor ve klasik tarzın farklı yönlerini aynı modelde yansıtan Flora Koltuk Takımı ile oturma odanızı çok şık bir duruma getirebilirsiniz. Üstelik oldukça yüksek kaliteli ürünler kullanılarak üretilen bu koltuk takımında kendinizi yataktaki kadar rahat hissedebilirsiniz. Özellikle çok büyük bir odaya sahip olmayan ancak odasında geniş bir alan yaratmak isteyen kişiler rahatlıkla bu koltuk takımını tercih edebilirler.

     Toz mavi, yeşil ve çiçekli modelleri bulunan koltuk takımını iki adet üçlü ve iki adet tekli berjer şeklindedir. Yukarıda belirttiğimiz gibi farklı desen ve renkleri bulunan koltuk takımı sipariş aşamasında istenildiği gibi kombin edilerek kullanılabiliyor. Koltuk takımının bir çiftini yeşil renk bir çiftini ise çiçekli olarak tercih edebilir ve odanızın daha farklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

      İnter Mobilya ayrıcalıkları ile üretilen koltuk takımlarının tamamı iki yıl firma garantisi altındadır. Flora Oturma Grubunda yaşanan sorunlar da iki yıl boyunca firmanın sorumluluğu altındadır. Koltuk takımının en büyük özelliği ise kir tutmayan kumaş kullanılarak üretiliyor olmasıdır. 

FLORA KOLTUK TAKIMIN'DA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 Ad 3'lü Yataklı Kanepe
  • 2 Ad Berjer
çiçek desenli oturma odaları... indirimli oturma odası... en güzel oturma...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler