ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Spor ve klasik tarzın farklı yönlerini aynı modelde yansıtan Flora Koltuk Takımı ile oturma odanızı çok şık bir duruma getirebilirsiniz. Üstelik oldukça yüksek kaliteli ürünler kullanılarak üretilen bu koltuk takımında kendinizi yataktaki kadar rahat hissedebilirsiniz. Özellikle çok büyük bir odaya sahip olmayan ancak odasında geniş bir alan yaratmak isteyen kişiler rahatlıkla bu koltuk takımını tercih edebilirler.

     Toz mavi, yeşil ve çiçekli modelleri bulunan koltuk takımını iki adet üçlü ve iki adet tekli berjer şeklindedir. Yukarıda belirttiğimiz gibi farklı desen ve renkleri bulunan koltuk takımı sipariş aşamasında istenildiği gibi kombin edilerek kullanılabiliyor. Koltuk takımının bir çiftini yeşil renk bir çiftini ise çiçekli olarak tercih edebilir ve odanızın daha farklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

      İnter Mobilya ayrıcalıkları ile üretilen koltuk takımlarının tamamı iki yıl firma garantisi altındadır. Flora Oturma Grubunda yaşanan sorunlar da iki yıl boyunca firmanın sorumluluğu altındadır. Koltuk takımının en büyük özelliği ise kir tutmayan kumaş kullanılarak üretiliyor olmasıdır. 

FLORA KOLTUK TAKIMIN'DA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 Ad 3'lü Yataklı Kanepe
  • 2 Ad Berjer

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

Yerden Yüksek Yataklı : Tay Tüyü Flora Koltuk Takımı

Beni Arayın

Yerden Yüksek Yataklı : Tay Tüyü Flora Koltuk Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

148 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

Özellikler

Teslimat ve Montaj

Teslimat Türü


Teslimat Tarihi

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler