ÜRÜN AÇIKLAMASI

    Rahat, şık ve sade mobilya gruplarından hoşlananlar adına en doğru seçeneklerden biri olan First Yemek Odası kullanıcılarına sade bir konforu sunmaktadır. Vizon, kahve ve krem tonlarının kullanıldığı mobilyaların daha çok kullanışlı olmasına özen gösterilmektedir.

    Özellikle yemek odaların çok fazla alanı bulunmayan kişilerin tercih ettiği takımlardan biri olan yemek odası takımında, sandalye rahatlığı dışında daha geniş alanlar arayanlar adına bench seçeneği yer almaktadır. Masada yemek yenilirken arzu edilirse sandalye kullanılabilir ya da daha rahat edebilmek adına birkaç kişinin oturabileceği yumuşak dokuda olan bench kullanılabilmektedir. Yemek odasında yer alan mobilya gruplarında ki detaylar, renkler ve tasarımlar isteğe göre değiştirilebilir. Dayanıklı ve ergonomik yapısı ile dikkat çeken takımda bir diğer dikkat çeken unsur ise sade tasarım olmaktadır.

    Abartıdan uzak, gösterişsiz ve yalın şıklıktan hoşlananlar dekoratif ve kullanışlı olan First Yemek Odasından yana tercihlerini yapabilir ve sade şıklığa sahip olan alanlarda yemek masaları hazırlayabilirler. Yemek odasında yer alan parçalar 1 adet masa, 1 adet konsol, 4 adet sandalye ve 1 adet bench olmaktadır. 

FİRST YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Konsol
  2. Masa
  3. 4 sandalye
  4. Bench

ÜRÜN HAKKINDA

first yemek odası ... benchli yemek odaları... lake yemek odası...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler