ÜRÜN AÇIKLAMASI

    Evlerinin dekorasyonuna önem veren kişiler evleri için seçtikleri bütün mobilyaların çok özel tasarımlarda olmasına ve kusursuz olmasına dikkat ederler. Özellikle oturma gruplarının konforlu ve estetik görünüşe sahip olması önemlidir.

    Dikkat çekici tasarıma ve konforlu yapıya sahip olan Eva Oturma Grubu içerisinde 2 adet 3’lü koltuk ve 2 adet tekli koltuk yer alır. Pastel renklerin kullanıldığı takımda yer alan minderler ve minder desenleri dikkat çekici yapıdadır. Takım tasarlanırken kullanılan kumaş dokusu leke tutmaz yapıda olduğundan dolayı, koltuklar kolay temizlenebilmektedir. Koltuk takımında yer alan koltuklarda yatak özelliği de yer alır.

     İnter Mobilya kalitesiyle 2 yıl garantili olnan Eva Koltuk Takımı, 21 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır.

EVA OTURMA GRUBUNDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 adet üçlü kanepe
  • 2 adet berjer

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Eser Hanım ; Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

İçmimar Suat BAYRAM

Eva Oturma Grubunu yeni aldım. Tasarımı şık oturumu rahat. Kumaşı kolay silinebilir. Kısacası çok beğendim. Ayrıca taahhüt ettikleri zamandan daha kısa sürede geldi. Teşekkürler İnter

Eser Kılıç

Çok rahat ve konforlu. Üstelik yatak olabilmesi bizim için büyük avantaj. Mağazanın büyük ilgisi çok hoş .Bence evlenen ve evini yenileyen herkes inter mobilya ya bi uğrasın. Pişman olmazsınız. İntere tesekkurler...

Demet Sayın

Demet Hanım ; Güzel düşünceleriniz için size minnettarız. İyi günlerde kullanmanız dilekleriyle.

Müşteri Temsilcisi

Çok güzel, rahat ve sağlam bir oturma grubu. Çalışanların ilgi ve alakaları da gayet iyi. Karar vermeden önce İnter mobilya'ya gitmenizi tavsiye ederim .

Salih Aslan

Salih Bey ; Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, güzel düşünceleriniz için size minnettarız. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Müşteri Temsilcisi

Bir ürünü tercih sebebim olarak kalite, tasarım ve fiyat üçlüsüne dikkat ederim. İnter Mobilyada bunu gördüm, ayrıca sahiplerinin samimi yaklaşımını gördüm.Mobilya alacak olanların mutlaka buraya bakmalarını tavsiye ederim.

Mühendis Sait
Ürün Hakkında Yorum Yapın

Eva Oturma Grubu

Beni Arayın

Eva Oturma Grubu hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

41 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

Özellikler

Teslimat ve Montaj

Teslimat Türü


Teslimat Tarihi

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler