İnter Mobilya

Eva Köşe Takımı - 32 Dansite Soft Sünger - Ücretsiz Teslimat


Beğenilerime Ekle

37 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Eviniz de konfor ve şıklık istiyorsanız bir köşe takımı almanızın zamanı geldi. Köşe Takımları son zamanlarda evlerde sıkça tercih edilen bir mobilya haline geldi. Kendi renk ve stilinizi yansıtan Eva Köşe Takımı ile evlerinizde muhteşem bir hava yaratacaksınız. Size özel olarak üretim yapıldığı için evinizin ölçüsüne göre değiştirebilirsiniz.Köşe takımın da temizliğin rahatlığı düşünülerek yerden yüksek ahşap ayaklar kullanılmıştır.

   Eva L Koltuk Takımı şıklığının yanı sıra rahatlığı ile de oldukça dikkat çekiyor. Ürünün oturma minderlerinde 32 dansite soft sünger kullanılmıştır ve böylece konfor vaad eden köşe takımları arasında bulunmaktadır.

   Ürün, 2 yıl garantilidir ve sipariş üzerine özel olarak imal edildiği için 30 günlük bir teslim süresi bulunmaktadır. Yüksek kaliteli, kolay bir şekilde temizlenen ve leke tutmayan kumaş kullanılarak özel olarak üretilmektedir. 

EVA KÖŞE KOLTUK MODELİNDE BULUNAN PARÇALAR

1 adet köşe takımı

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Eva Köşe Takımı'nı kendi isteğime göre değiştirdim. Harika bir şekil ortaya çıktı. Evimede çok yakıştı. İnter Mobilyaya da teşekkürler..

Nurcan Yıldız
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler