İnter Mobilya

Füme Renk Konseptli : Esinti Oturma Grubu

Renkler

Beni Arayın

Füme Renk Konseptli : Esinti Oturma Grubu hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

67 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

      Eğer yıllardır kullanmış olduğunuz koltuk takımını değiştirmek istiyorsanız ve bu kez birçok kişinin kullandığı gibi sıradan bir koltuk takımı almak istemiyorsanız doğru adrestesiniz. İnter Mobilya farklı çeşitlerde ve desenlerde üretimini yaptığı koltuk takımlarıyla birçok kişinin ihtiyacını karşılamaktadır. Esinti Koltuk Takımı modern dizaynların içerisinde fonksiyonel tarz olarak önemli ürünlerinden bir tanesidir. Bu ürünü tercih ederken evinizdeki rahatlığınızı aramayacaksınız.

      Esinti Oturma Odası Takımı'nın en önemli özelliklerinden bir tanesi çift renge hakim olmasıdır. İki tane üçlü ve iki tane tekli koltuğa sahip olan koltuk takımının 3'lü olan modellerinde iki renk konsepti uygulanmaktadır. Koltuk takımı konseptinin en farklı özelliği üçlü kanepelerinin iki parçadan oluşup fonksiyonel olmasıdır.

      İnter Mobilya'nın üretimini yaptığı Esinti modeli koltuk takımı ile odanıza sadece yeni bir koltuk takımı almış olmaz, aynı zamanda odanızın çok daha spor bir görünüm kazanmasını sağlamış olursunuz. Boyut olarak da standart ölçülerde olan bu koltuk takımı birçok evdeki oturma odalarına rahatlıkla sığabilir ve kullanılabilir. Özel tasarım ürünü sipariş verildikten 21 iş günü sonra evinizin  havasını değiştirmektedir.

ESİNTİ OTURMA ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 Ad Fonksiyonel 3'lü Koltuk
  • 2 Ad Berjer

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler