Inter Mobilya En Sıkı Takipçisini Arıyor - INSTAGRAM

31.12.2017
instagram çekilişleri

BİZİ TAKİP EDEN KAZANIYOR | INTER INTERIORS LTD.


1. Katılımcıların, yarışmayı kazanabilmesi için www.instagram.com/intermobilya adresinde bulunan sayfayı takip etmiş olması ve 14 Şubat 2018 tarihine kadar Inter Mobilya Instagram sayfasında yer alan paylaşımları beğenmesi gerekmektedir.

2. Yarışma 01 Ocak Pazartesi 2018 saat 12:00'da başlayacak, 13 Şubat 2018 saat 23:59’da sona erecektir. Bu tarihler dışında gelecek katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

3. Dini, etnik referansa ve atıfta bulunacak ayrıca küfür ve toplum ahlakına ters her türlü içerik yazımı yasaktır. Bu ve benzeri içerikler Inter Mobilya tarafından sayfadan kaldırılır.

4. Haksız rekabeti önlemek amacıyla, sahte olduğu tespit edilen hesaplar uyarı yapılmaksızın yarışmadan diskalifiye edilir ve yorumları kaldırılır.

5. Yarışmaya katılıp, Instagram sayfasını takip eden ve içerikleri beğenen katılımcılar arasından rastgele seçilecek 1 kişi asil talihli, 1 kişi ise yedek talihli olarak belirlenecektir.

6. Kazanan kullanıcıların Ad-Soyad - İletişim – Adres bilgilerini Inter Mobilya Instagram sayfasına özel mesaj olarak göndermelidir.

7. Yarışma sonucu Inter Mobilya Instagram hesabından 14 Şubat 2018 tarihinde 10:00'da açıklanacaktır.

8. Kazanan en sıkı takipçimiz iletişim bilgilerini 14 Şubat 2018 saat 12:00’a kadar @intermobilya Instagram sayfasından özel mesaj olarak göndermesi gerekmektedir. Aksi halde yedek kişiye hak tanıyacaktır.

9. Kazanan takipçimiz 4'üründen sadece birisini seçme hakkına sahiptir. Kazanılan ödül ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

> Elis Tv Ünitesi
> Elis Dresuar
> Elis Zigon
> Elis Çiçeklik

10. Inter Mobilya kampanyalarında bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

11. Kazanılan ödül devredilemez.

12. Inter Mobilya dilediği zaman yarışmayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir.

13. Yarışmaya katılan herkes katılım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

14. Kullanıcı hatasından dolayı oluşabilecek sorunlardan Inter Mobilya sorumlu tutulamaz.

instagram mobilya çekiliş
tv sehpası modelleri dresuar modelleri zigon sehpa modelleri çiçeklik modelleri
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.