Osmanlı Esintisi : Tarih Kokulu Elllemore Yemek Odası Takımı

  • 19.500

Beğenilerime Ekle

15 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Ellemore Yemek Odası Takımı isminden gelen asaletin güzelliğini de yansıtarak avangard ve country tarz mobilyanın uyumunu İnter Mobilya farkı ile mükemmel bir çizgiyle sizlere sunmaktadır. Neo klasik tarzın çizgilerini kullanarak varak işlemelerin canlılığını hissettirmesi salonunuz da ihtişamlı bir yer olarak gösterebilmektedir.

     Ellemore Yemek Odası Takımın da kullanılan ağacın kalitesi, ona hayat veren usta ellerin mahareti ile birleştiğinde ortaya bambaşka bir konsept çıkarılmıştır. Gürgen ağacının oyma işlemeleriyle ekru renk ile varak boyanın buluşması mükemmelliyetçi ve marjinal bir yaklaşım sunmaktadır.

     Ellemore Yemek Odası Takımın da eskitme tarz işlemeler ve boya kullanılıp osmanlı çizgilerini, eski yaşam tarzını odanızda hissedebilirsiniz. Özel tasarım yemek odası modelimizin teslim süresi sipariş verildikten 30 iş günü sonunda evinizin salonunda görebilmektesiniz. Siz sultanlara layık osmanlı tarzı takımımızın 2 yıl firma ve evinizin kraliçesi hissettirme garantisi bulunmaktadır.

ELLEMORE YEMEK ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Country Konsol
  • 1 Ad Neo Klasik Yemek Masası
  • 1 Ad Klasik Konsol Aynası
  • 6 Ad Avangarde Sandalye

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler