Mor ve Yeşil'in Düeti : Ellemore Koltuk Takımı

  • 19.470

Beğenilerime Ekle

32 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

         2016 Yılının en yeni konseptleri ve tasarımları olarak Avangart ve Country tarzını en iyi yansıtan koltuk takımı olarak ödül almayı başaran Ellemore Koltuk Takımı neo klasik çizgileri hissettiren bir model olarak üretilmiştir. Modern koltuk takımlarının dışında salonunuz da kalitenin ağırlığını yaşayacağınız bir tasarım harikasıdır. Özel tasarım olarak üretime alınan Ellemore Koltuk Takımının yaprak varak kullanılarak gürgen ağacına hayat ve canlılık katması takıma ayrı bir hava katmaktadır. Country takım olarak ön plana çıkmasının sebebi özel ölçülerde tasarlanan modern bir koltuk, Chester tarzı bir koltuk, avangarde tarz da berjer ve klasik bir orta sehba konseptinin bir arada bulunmasıdır.

        Ellemore Koltuk Takımı'nın iskeletin de kullanılan fırınlanmış gürgen ağacının, ayaklardaki sade ayrıntılar da gizli özel işlemelerle salonunuzun havasının değiştiğini hissedebilirsiniz. Salon takımında kullanılan mor ve yeşil renk kumaşların canlılığı, psikolojinizin pozitif olarak etkilenmesini ve daha rahat bir ortam geçirmenizi sağlamaktadır. İnter Mobilya mağazacılıkta ve online alışveriş sitesiyle müşterilerine her zaman kaliteli ve özel tasarımlarla buluşturmaya devam etmektedir.

       Ellemore Salon Takımı konsept olarak 4+3+1+1 koltuk takımı, orta ve 2 tane yan sehba olarak üretilmektedir. Özel ölçülerde sipariş verildiğinde 30-45 gün gibi teslim süresi verilmektedir.

ELLEMORE KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad 4'lü Özel Tasarım Avangarde Koltuk
  • 1 Ad 3'lü Chester Koltuk
  • 2 Ad Klasik Tekli Koltuk
  • 1 Ad Orta Sehba

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ne harika bir salon takımı modelidir. Mor ve yeşil konseptinde yaldızlı bir koltuk takımının bu kadar süper uyumu çok mükemmel olmuş. Country tarzın en güzel modeli olduğu aşikardır. 2016 tasarım ödülünü hakettiği belli zaten en kısa zamanda İnter Mobilya ile irtibata gecip bu ürünün siparişini verecegim.

Buket Yalçın

Çok harika bir paylaşım çok beğendim bu tarz koltuk takımlarının ölçü bilgilerini de bizimle paylaşımı yapılırsa memnun olurum. Tüm bilgiler ve detaylı açıklamalar harika özel tasarım country modelini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Sevcan Demir

Harika bir takım bunu istiyorum, inşallah alacağım mükemmel umarım görüntüsü kadar kaliteside öyledir.

Betül

Betül Hanım beğenmiş olduğunuz Ellemore Koltuk takımı özel tasarım ürünü olarak üretilmektedir. Kalitesi görüntüsünden daha üst seviye de ve garantilidir.

Müşteri Temsilcisi
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler