ÜRÜN AÇIKLAMASI

                Elips yatak odamız diğer yatak odalarımıza nazaran daha spesifik bir duygu yoğunluğu yansıtmaktadır. Oldukça gergin geçen stresli günlerin tempolarından uzaklaşarak insanlar üzerinde dinginlik sakinlik ve huzur veren yumuşak tasarım dokularına sahiptir. Keskin köşelerden uzak olarak hazırlanmış olan bu yatak odasının renk seçeneklerini kullanıcılarımızın tayin etmelerine olanak tanımaktayız fakat daha soft bir duygu akışı sağlayan bu odalarımızın renk diyagramları tasarım şekillerine bağlı olarak daha yumuşak tonları taşıdığı takdirde daha başarılı olacaklardır.

                Özel tasarım ürünleri olan yatak odalarımızın üretimleri konusunda tasarımdan daha fazla çaba harcanılan bir konu olarak insan sağlığı hedef alınmıştır. İnsan sağlığına tam yönelik bir hizmet sunması adına yatak odalarımızda kişinin ergonomisine göre hazırlanan yataklarımız kullanılan malzemeler boyutunda da insan sağlığını destekler nitelikli doğal ve antibakteriyel ürünlerin seçimleriyle hazırlanmıştır. Kişinin ergonomisine ve bedensel sağlık yapısına göre hazırlanan ürünlerimiz için belirli bir stok durumu söz konusu olmayıp siparişler üzerine hazırlanmaktadır. Siparişi verilen ürünlerin 30 gün gibi bir süre zarfı sonunda belirtilen kriterlere ve oda boyutlarına uygun olarak hazırlanması mümkün hale gelmektedir. 

ELİPS BEYAZ LAKE YATAK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Gardrop
  2. Karyola
  3. Tuvalet Masası
  4. Tuvalet Aynası
  5. 2 Adet Komidin
metal yatak odaları ... elips yatak odası... beyaz yatak odaları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Farklı renklerde kullanabileceğiniz bir yatak odası takımıdır.Bu tarz tasarım ürünlerini bizlere sunan İnter Mobilya ekibine teşekkür ederim.

Aysun
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler