İnter Mobilya

Elips Mdf Lake Yatak Odası Takımı

Takım İçeriği Değiştir
Gardrop 1 x 5840 TL
Şifonyer 1 x 2240 TL
Karyola 1 x 1904 TL
Komodin 2 x 840 TL
Toplam 11664 TL

Renkler

Beni Arayın

Elips Mdf Lake Yatak Odası Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

61 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi


Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Gardrop 5840 5840
Şifonyer 2240 2240
Karyola 1904 1904
Komodin 840 1680

ÜRÜN AÇIKLAMASI

                Elips yatak odamız diğer yatak odalarımıza nazaran daha spesifik bir duygu yoğunluğu yansıtmaktadır. Oldukça gergin geçen stresli günlerin tempolarından uzaklaşarak insanlar üzerinde dinginlik sakinlik ve huzur veren yumuşak tasarım dokularına sahiptir. Keskin köşelerden uzak olarak hazırlanmış olan bu yatak odasının renk seçeneklerini kullanıcılarımızın tayin etmelerine olanak tanımaktayız fakat daha soft bir duygu akışı sağlayan bu odalarımızın renk diyagramları tasarım şekillerine bağlı olarak daha yumuşak tonları taşıdığı takdirde daha başarılı olacaklardır.

                Özel tasarım ürünleri olan yatak odalarımızın üretimleri konusunda tasarımdan daha fazla çaba harcanılan bir konu olarak insan sağlığı hedef alınmıştır. İnsan sağlığına tam yönelik bir hizmet sunması adına yatak odalarımızda kişinin ergonomisine göre hazırlanan yataklarımız kullanılan malzemeler boyutunda da insan sağlığını destekler nitelikli doğal ve antibakteriyel ürünlerin seçimleriyle hazırlanmıştır. Kişinin ergonomisine ve bedensel sağlık yapısına göre hazırlanan ürünlerimiz için belirli bir stok durumu söz konusu olmayıp siparişler üzerine hazırlanmaktadır. Siparişi verilen ürünlerin 30 gün gibi bir süre zarfı sonunda belirtilen kriterlere ve oda boyutlarına uygun olarak hazırlanması mümkün hale gelmektedir. 

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Farklı renklerde kullanabileceğiniz bir yatak odası takımıdır.Bu tarz tasarım ürünlerini bizlere sunan İnter Mobilya ekibine teşekkür ederim.

Aysun
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler