ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Küçük evlerde yaşayan kişiler yemek odalarına alacakları mobilyalar konusunda oldukça zorlanırlar. Ancak küçük evleri olan kişiler adına adeta bir kurtarıcı niteliğinde olan Elips Ceviz Yemek Odası takımı küçük ebatları ve şık tasarımları ile dikkat çekmektedir. Yemek odası mobilyaları ergonomik olarak tasarlandığından dolayı, kişilere birçok alternatif sunmaktadır.

   Son dönemlerde açık renk mobilyaların tercih edilmesinin yanı sıra ceviz mobilyaların estetiğine ve görkemine hayran olanlar için Elips Ceviz Yemek Odası en ideal seçenek olmaktadır. Yemek odasında yer alan elips şeklindeki farklı tasarım şık masa hem odada daha az alanın kullanılmasına yardımcı olmakta hem de farklı tasarımı ile dekoratif seçenekler sunmaktadır. Yemek odasında yeterli alanı bulunmayan kişiler vitrin kullanmayı tercih etmezler. Bundan dolayı küçük evler adına tasarlanan ergonomik yemek odası takımlarında vitrin seçeneği yer almamaktadır.

  Sizlere dekoratif seçenekler sunan, ergonomik yapısından dolayı farklı şekillerde kullanılabilen, küçük ebatlarda olduğundan dolayı çok yer kaplamayan yemek odası, 1adet masadan, 1 adet konsoldan ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır.

ELİPS CEVİZ YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Konsol
  2. Masa
  3. 6 sandalye
ceviz yemek odaları ... yemek odaları ceviz... ahşap yemek odaları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Hello I Inter models with different designs and original research when shopping for furniture online furniture website caught my attention . Ellipse dining room with walnut color I liked , and I contact the company. I met with the guys from the Company's employees Naşit me that helped me directing their dealers in Istanbul but I can see this product in a store through another store. Thank you to a different technique and furniture sales company manages interest.

Catina
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler