Ahşap Koleksiyon : Metalle Buluşan Elips Ceviz Yemek Odası

Takım İçeriği Değiştir
Konsol 1 x 3872 TL
Yemek Masası 1 x 2816 TL
Sandalye 4 x 377 TL
Toplam 8196 TL

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

Elips Ceviz Yemek Odası Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

66 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi


Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Konsol 3872 3872
Yemek Masası 2816 2816
Sandalye 377 1508
Tv Ünitesi 4400 4400
Takıma Ekle

ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Küçük evlerde yaşayan kişiler yemek odalarına alacakları mobilyalar konusunda oldukça zorlanırlar. Ancak küçük evleri olan kişiler adına adeta bir kurtarıcı niteliğinde olan Elips Ceviz Yemek Odası takımı küçük ebatları ve şık tasarımları ile dikkat çekmektedir. Yemek odası mobilyaları ergonomik olarak tasarlandığından dolayı, kişilere birçok alternatif sunmaktadır.

   Son dönemlerde açık renk mobilyaların tercih edilmesinin yanı sıra ceviz mobilyaların estetiğine ve görkemine hayran olanlar için Elips Ceviz Yemek Odası en ideal seçenek olmaktadır. Yemek odasında yer alan elips şeklindeki farklı tasarım şık masa hem odada daha az alanın kullanılmasına yardımcı olmakta hem de farklı tasarımı ile dekoratif seçenekler sunmaktadır. Yemek odasında yeterli alanı bulunmayan kişiler vitrin kullanmayı tercih etmezler. Bundan dolayı küçük evler adına tasarlanan ergonomik yemek odası takımlarında vitrin seçeneği yer almamaktadır.

  Sizlere dekoratif seçenekler sunan, ergonomik yapısından dolayı farklı şekillerde kullanılabilen, küçük ebatlarda olduğundan dolayı çok yer kaplamayan yemek odası, 1adet masadan, 1 adet konsoldan ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır.

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Hello I Inter models with different designs and original research when shopping for furniture online furniture website caught my attention . Ellipse dining room with walnut color I liked , and I contact the company. I met with the guys from the Company's employees Naşit me that helped me directing their dealers in Istanbul but I can see this product in a store through another store. Thank you to a different technique and furniture sales company manages interest.

Catina
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler