ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Küçük ebatlara sahip evler adına en uygun mobilya tasarımlarından biri olan Elips Beyaz Yemek Odası sade ve yalın tasarımları ile dikkat çekiyor. Küçük evlerde yer alan mobilya gruplarının evlerin dokusuna uygun olarak küçük tasarımlardan oluşması gerekmektedir.

    Bu tasarımlardan biri olan yemek odası elips şeklinde olan küçük bir masadan, 6 adet sandalyeden ve küçük çaplarda olan bir konsoldan oluşuyor. Beyaz rengin aydınlatıcı dokusu ile tasarlanan yemek odası mobilyaları küçük evlerinde şık mobilyalar ile tasarlanmasına olanak tanıyor. Hem kullanışlı hem de şık tasarımlara sahip olan yemek odası küçük ebatlara sahip olan odalarda ferah ve konforlu alternatiflere sahip olarak misafir ağırlanmasına ve yemek yenmesine olanak sağlıyor. Takımda yer alan masa elips şeklinde olduğundan dolayı daha az yer kaplıyor ve odanın daha ferah görünmesine yardımcı oluyor. Masa ve sandalye ayaklarında metal kullanılan takımda, konsolun tasarımında da metal aksesuarlar yer alıyor.

   Kaliteli ve ergonomik olarak üretilen mobilyalara sahip olmak isteyenler adına Elips Beyaz Yemek Odası en ideal seçim olmaktadır.  

ELİPS BEYAZ YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Konsol
  2. Masa
  3. 6 sandalye
beyaz yemek odaları ... modern yemek odası... yemek odası modelleri...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler