İnter Mobilya

Metal Ayaklı Oval Yemek Odası Takımı

Takım İçeriği Değiştir
Konsol 1 x 3872 TL
Yemek Masası 1 x 2816 TL
Sandalye 4 x 387 TL
Toplam 8236 TL

Renkler

Beni Arayın

Elips Beyaz Yemek Odası Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

50 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi


Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Konsol 3872 3872
Yemek Masası 2816 2816
Sandalye 387 1548
Tv Ünitesi 4400 4400
Takıma Ekle
Takıma Ekle

ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Küçük ebatlara sahip evler adına en uygun mobilya tasarımlarından biri olan Elips Beyaz Yemek Odası sade ve yalın tasarımları ile dikkat çekiyor. Küçük evlerde yer alan mobilya gruplarının evlerin dokusuna uygun olarak küçük tasarımlardan oluşması gerekmektedir.

    Bu tasarımlardan biri olan yemek odası elips şeklinde olan 220cm'lik bir masadan, 4 adet sandalyeden ve küçük çaplarda olan bir konsoldan oluşuyor. Beyaz rengin aydınlatıcı dokusu ile tasarlanan yemek odası mobilyaları küçük evlerinde şık mobilyalar ile tasarlanmasına olanak tanıyor. Hem kullanışlı hem de şık tasarımlara sahip olan yemek odası küçük ebatlara sahip olan odalarda ferah ve konforlu alternatiflere sahip olarak misafir ağırlanmasına ve yemek yenmesine olanak sağlıyor. Takımda yer alan masa elips şeklinde olduğundan dolayı daha az yer kaplıyor ve odanın daha ferah görünmesine yardımcı oluyor. Masa ve sandalye ayaklarında metal kullanılan takımda, konsolun tasarımında da metal aksesuarlar yer alıyor.

   Kaliteli ve ergonomik olarak üretilen mobilyalara sahip olmak isteyenler adına Elips Beyaz Yemek Odası en ideal seçim olmaktadır.  

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler