ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Klasik mobilya takımlarının ihtişamını, kalitesini, gösterişini ve tasarımlarını sizlere yansıtan yemek odası takımlarından biri olan Elif Yemek Odası mevcut desenleri ve renkleri ile en çok tercih edilen takımlardan biri oluyor.

   İhtişamı ve konforu sizlere bir arada sunun takımda yer alan parçaların her biri tasarımları ile göz dolduruyor. Krem, kahve ve altın varak harmanlanarak oluşturulan mobilya renkleri, sade desenler ile harmanlandığında oldukça gösterişli bir yapıya sahip oluyor. Odanızda geçmiş yılların dokusuna ait bir hava oluşturulmasını sağlayan oymalı detaylara ve iç döşemeye sahip olan vitrin, büyük ebatlara ve altın varaklı oymalara sahip olan aynalı konsol, üst yüzeyi parlak olan, ayaklarında ve kenarlarında oyma olan masa ile evinizi dekore edebilir ve adeta bir nostalji esintisi oluşturabilirsiniz.

   Döşemeleri ve oymalı ayakları ile dikkat çeken sandalyeler ile hem konforlu hem de kaliteli olmaktadır. Yemek odası, 1 adet masadan, 1 adet vitrinden, 1 adet konsoldan, 1 adet dresuardan, 8 adet sandalyeden ve 1 adet aynadan oluşmaktadır. 

ELİF KLASİK YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Vitrin
  2. Konsol
  3. Dresuar
  4. Masa
  5. 8 Sandalye
  6. Ayna

ÜRÜN HAKKINDA

işlemeli yemek odaları ... varaklı yemek odaları... ankara yemek odaları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler