ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Taşıdığı özellikler itibari ile gözde salon koltuk takımları arasında yer alan Elif Koltuk Takımı evinize katmak istediğiniz havayı ve daha fazlasını sağlayacak niteliktedir.

     Öncelikle her mobilyamızda olduğu gibi özel tasarım ürünüdür ve kullanıma engel olmayacak şekilde tasarlanmaktadır. Özel atölyelerde hazır halde getirilir. Verilen hizmetlerden birisi de koltuk takımının farklı renk ve kumaşlarda üretilebiliyor olmasıdır. Kendi kombinasyonunuzu belirleyebilir ve sipariş vererek bu tasarımı salonunuzda görebilirsiniz.

     Tüm parçaları ergonomik kullanım koşullarına uygun olarak üretilmektedir. İnsan sağlığı önemsenerek tasarlanır ve bu yönde tam anlamıyla konfor sağlanmaya çalışılır. Uzun yıllar boyunca kullanımı hedeflenerek satın alınacağı düşünüldüğünden, birinci sınıf kaliteli malzemelerle üretilerek oluşabilecek deformasyonların engellenmesi amaçlanmıştır.

     Bu takımı oluşturan parçalar, 2 adet 3’lü koltuk, 2 adet berjer ve 1 adet orta sehpadır. Tüm parçaların ayrı ayrı muazzam görüntüye sahip olduğu görülmektedir. Bu mükemmel takımın en kısa sürede yapımı için ummalı çalışmalar yürütülmektedir. Siz de eğer bu mükemmel görüntünün evinizde olmasını istiyorsanız sipariş verebilirsiniz.

ELİF KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 adet 3'lü koltuk
  • 2 adet berjer
  • 1 adet orta sehpa

ÜRÜN HAKKINDA

klasik salon modelleri ... klasik koltuk takımları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler