ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Sürekli olarak vakit geçirdiğiniz oturma odalarımız için klasik tarzda olan bir koltuk istemiyor ve bunun yerine çok daha spor olan ve aynı zamanda şık bir koltuk takımı istiyorsanız Elenora Koltuk Takımı sizler için tercih edilebilecek ürünler arasında ilk sırada yer almaktadır.

     Elenora Koltuk Takımı modeli iki tane üçlü kanepe ve iki tane de tekli koltuk modelinden oluşuyor. Ancak koltuk takımının 3'lü olan modeli oldukça geniş ve kenar kol kısımlarında ahşap sehbası bulunmaktadır. Füme renk ile turuncu rengin uyumunu arayanlar için oldukça şık bir model olan Elenora Koltuk Takımı modelinde bulabilirsiniz. Oturma odanıza spor bir görünüm ve şıklık katacak olan bu koltuk takımını İnter Mobilya ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz.

      Firma ürünlerinin tamamında Elenora Koltuk Takımı modeli içinde iki yıl boyunca ürün garantisi sunuyor. Bu yüzden iki yıl içinde yaşadınız sorunların tamamı da İnter Mobilya tarafından rahatlıkla giderilebiliyor. Kir tutmayan temizliği kolay olan koltuk takımının siparişleri otuz gün içerisinde teslim ediliyor.Modern rahatlığı hissetmek isteyenlerin evlerini şenlendirmeye devam ediyoruz.

ESİNTİ KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 Ad Sehbalı Koltuk
  • 2 Ad Tekli Koltuk

ÜRÜN HAKKINDA

sehbalı koltuk takımları ... füme koltuk takımları ... beyaz ahşaplı koltuk takımları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler