ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Salon, yatak odası ya da oturma odalarında yer alan televizyonlarını basit görünümlerden kurtararak etkileyici bir yapı içerisinde yerleştirmek isteyen kişilerin ihtiyaçlarına karşılık veren Eksen TV Ünitesi, açık ve koyu renklerin birleşimi ile birlikte son derece etkileyici ve odanın geri kalanı ile uyumlu nitelikte bulunmakta.

   Televizyonun yerleştirildiği panelin yanı sıra ufak aksesuar ve eşyalar ile medya oynatıcı ya da uydu alıcısı gibi cihazların yerleştirilmesi için de uygun bölümlere sahip Eksen TV Ünitesi, genel televizyon boyutları ile de uyumlu yapıda bulunduğundan geniş bir kitle tarafından tercih edilebilinmekte.

   İnter Mobilya farkı ile bu kaliteli TV ünitesine sizler de bir an önce sahip olabilirsiniz.

ÜRÜN HAKKINDA

ahşap tv üniteleri ... kaplamalı duvar üniteleri... yaşam ünitesi modelleri...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Herşeyin en güzeli herşeyin en sadesi, ünitelerde seçim yaparsanız bence sadesini seçinki ilerde mobilya değiştirince ekstradan ünitenizi değiştirmemiş olursunuz hemde oda görüntüsünü boğmamış olursunuz. Tasarım harikası bu ürün hem sade hemde kullanışlı bir ünite modelidir.Tavsiye ederim.

Kadin Bebek

Bu ünitenin alt kısmının ölçülerini alabilirmiyim ?

Özge Özsarı

Çekmeceli modül ölçüsü 180*50*25 Dvd modülü 90 cm

Müşteri Temsilcisi

Gaziantep'te hemen her mobilyacıyı gezip de bir türlü içime sinmeyen TV ünitelerinin yanında İnter Mobilya'daki TV Üniteleri ilaç gibi geldi. Aşırı beğendiğim 3-4 tane modelin içinden bir tanesini seçtim ve kesinlikle tavsiye ederim. Fiyatını geçtim malzemesi de çok kaliteli. Satış esnasında işini bilen birisinin sizi yönlendirmesi, yardımcı olması kadar güzel bir şey yoktur, bu yüzden Ercan Bey'e özellikle çok ama çok teşekkür ederim. Çok sıcakkanlı, samimi ve bilgili. İzzet-i ikram'ı nı hiç söylemiyorum bile. Satış sonrasında da servisi için eve kuruluma gelen arkadaşlara da teşekkürü borç bilirim. Sıkılmadan usanmadan güzel güzel kurdular, hiç bir isteğimizi geri çevirmediler, kırmadılar bizi.

Can AKSOY
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler