İnter Mobilya

En Son Tasarım ; Ekru Ceviz 4 Çekmeceli Cepli Orta Sehpa

  • 978

Renkler

Beni Arayın

En Son Tasarım ; Ekru Ceviz 4 Çekmeceli Cepli Orta Sehpa hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

20 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Mobilya gruplarını, zarif görüntü ve işlevsel olarak destekleyen, duvar üniteleri, dekoratif ürünler ve aksesuarlar gibi küçük mobilya destek grupları çok yönlü işlevleri nedeniyle her yaştan müşterilerin talep ettiği ürünler haline geldi. Yeni evleneceklerden tutun da evini yenilemek isteyen herkes bunu dikkate almaya başladı.

   Ekru Ceviz 4 Çekmeceli Cepli Orta Sehpa, kibar görünümü, estetik ve işlevsel özelliği, ahşap - ekru - ceviz renk, 4 ayrı çekmece ve ayrıca mecmualık olarak kullanılabilecek geniş bir cep tasarımı ve sehpa ile bütünleşik şekilde saklanan servis sehpası ile sınırları tam anlamıyla zorlamış. 4 adet çekmeceye ve geniş bir cebe sahip olan ürün, ortalıkta bulunan her şeyi içine alabilecek bir yapıyla İnter Mobilya kalitesiyle beğeninize sunuldu.

   2 yıl garantili olan Ekru Ceviz 4 Çekmeceli Cepli Orta Sehpa, 21 gün içinde teslimat garantisiyle İnter Mobilya'da müşterilerini bekliyor.

EKRU CEVİZ 4 ÇEKMECELİ CEPLİ ORTA SEHPA PARÇALARI

  • 1 adet orta sehpa
  • 4 adet çekmece
  • 1 adet servis sehpası

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler