ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Yaşam alanlarımızda kullandığımız mobilya ürünleri kendi işlevlerine ek dekoratif görünümleri ile odalarımızı daha havalı yapmaktadırlar. Buna en iyi örnek Günümüzdeki Tv Ünitesileridir. Sadece televizyon için tasarlanan bu ürünler birçok fonksiyonu beraberinde taşımaktadır.

   Berlin Tv Ünitesi, iki adet ahşap ekru dolap ve dolapların arasında zarif bir raf, televizyon için tasarlanan duvara sabitlenen arka paneldeki gömme ışık tasarımı ve çift dolaplı alt tv ünitesiyle ahşap ve ekru rengin eşsiz uyumu eşliğinde televizyon haricinde bize farklı bir seyir zevki yaşatıyor.

   2016 yılına özel konsepti ile merhaba diyen İnter Mobilya, kaliteli ve seçkin müşterileri için ülkemizin en sağlam mobilya üreticilerinden tedarik ettiği Berlin Duvar Ünitesi 2 yıl garantilidir. Sipariş vermeniz halinde 21 gün içinde evlerinize teslimatı yapılmaktadır.

BERLİN TV ÜNİTESİ PARÇALARI

  • 1 adet alt ünite
  • 2 adet dolap
  • 1 adet raf
  • 1 adet arka panel
Ahşap Ekru Berlin Yaşam... En Doğal Berlin... En Uygun Berlin...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

İnter Mobilyadan çok memnun kaldık. Teşekkürler

Özgür Kürümlüoğlu

Tv ünitesi için geldiğimiz Gaziantep şubesinde Satış müdürü Ercan Pekmezci beyfendinin ilgi ve alakalı davranışları, nezaketinden dolayı teşekkür ediyoruz. İçimiz rahat ederek satın aldık..

Onur Çetinkaya

Merhabalar İyi Çalışmalar ; Gaziantep INTER mağazanızı bugün arkadaşlarım için 16:00 saatlerinde mobilya bakmak için ziyaret ettik. Amacımız sadece bilgi edinip çıkmaktı yalnız bir oturma grubu, tv ünitesi, bir salon takımı yemek masası, yemek konsolu ile mağazanızdan çıktık. Gaziantep INTER de satış müdürü olan Ercan Pekmezci başta olmak üzere mağazanızda çalışan tüm çalışanlar bizleri güler yüzü ve hoş sohbetleriyle çok memnun ettiler. Bu güler yüz ve mağazanızdaki ürünlerin şıklığı bizleri çok etkiledi. Satış Müdürünüz Ercan Pekmezci samimiyeti ve ilgisiyle gönüllerimize taht kurup güvenini bizlere kazandırdı. Bu güzel satış politikanız, kaliteden ödün vermemeniz, mağaza çalışanlarınızın samimiyeti ve güler yüzü, özellikle Ercan Bey'in ilgisi, alakası ve samimiyeti için arkadaşlarım ve şahsım adına çok teşekkür ederim. Gaziantep Üniversitesi Mâvera Kongre ve Sanat Merkezi Medya Danışmanı Ayberkhan AYDEN

Ayberkhan AYDEN

Güler yüz, samimiyet, özveri, güven her şey bu mağazada her şey. Artık mağaza gezmekten bıkmıştım İnter Mobilya imdadıma yetişti. Sunduğu modeller sunduğu imkan ve ödeme kolaylıkları fiyat menüsü ile artık ilk ve son mobilya markam oldu. Sayın Ercan Beyi de söylemeden geçemem. Bizi orada tutan güzel insan. Samimiyetin verdiğin fikirler ve sağladığın güven için sana sonsuz teşekkürler. Bize mağazayı evimiz gibi hissettirdin. Herkese tavsiyem olacak İnter Mobilya herkese. Her şey için teşekkürler güzel insanlar her şey için sonsuz teşekkürler. Daimi müşteriniz ve tavsiye edeniniz olacağım.

Mustafa Balçın
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler