ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Doğal yaşam tutkunları en modern kentlerde yaşasalar bile doğal ürünler ile bu tutkularını gidermeye çalışıyorlar. Organizasyon firmaları, bu kişilere yıllık izinlerinde doğal yaşamla iç içe olmaları için özel gezi turları, kamplar ve turlar düzenlemektedir. Ama yine de doğa özlemi bitmemektedir. Bu naturellik ve doğa özlemi evlerimizde kullandığımız ürünler veya mobilyalarda görülmeye başladı.

   Ceviz Kütük Zigon Sehpa, ceviz ağacı kütüğünden kesilerek zigon sehpa şeklinde tasarlanmış bir üründür. Ceviz Kütük Zigon Sehpa kenarları ceviz ağacının kabuklarıyla kaplı şekliyle orijinalliğini kaybetmemiş doğal haliyle sizleri bekliyor. Yine ağaçtan yapılmış üç adet ayaklarıyla doğallığına halel getirmemiş. Üst kısmı pürüzsüz olan Ceviz Kütük Zigon Sehpa, 60 cm yüksekliğinde, hafif oval olmasından dolayı 48 & 57 cm çapındaki sehpa kalınlığı 6 cm'dir. Tam anlamıyla natürel dekoratif ürün gibi kullanabileceğiniz Ceviz Kütük Zigon Sehpa, evlerinize doğallık katacak.  

   Müşteri yorumlarıyla zirvede bulunan İnter Mobilya'nın seçkin müşterileri için özel hazırlattığı Ceviz Kütük Zigon Sehpa, siparişiniz halinde 21 gün içinde teslimatı yapılmaktadır.

CEVİZ KÜTÜK ZİGON SEHPA PARÇALRI

  • 1 adet kütük sehpa
  • 3 adet ahşap ayak
Doğal Kütük Zigon Sehpa... En Uygun Ceviz... Orijinal Kütük Zigon...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler