ÜRÜN AÇIKLAMASI

      Evinin yemek odasını rengarenk ve capcanlı renkte ürünler ile tamamlamak isteyenlere özel İnter Mobilya tarafından en çok tercih edilen ürünümüz olan Diamond Yemek Odası Takımı, odanıza enerjik ve genç bir hava katmak için tasarlanmıştır. 2016 yılına özel daha farklı tasarımlarla ürettiğimiz Diamond Yemek Odası evinde modern bir hava yaratmak isteyenler için en doğru seçim olacaktır.

      Beyaz rengin diğer canlı renklerle harmanlanarak sunulduğu Diamond Yemek Odası Takımı hem sıradanlıktan uzak hem de bütün halinde sağlanan dekorasyon sayesinde, yemeklerinizi keyifli bir hava içerisinde yiyebileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Yemek odası takımımız Farklı ve renkli tasarımıyla oldukça dikkat çekici bir seri olması hem gözünüze hemde gönlünüze hitap ederek, hayatınızın bir parçası olmayı haketmektedir.

     Monotonluktan uzak tasarımlar ile evini dekore etmek isteyenler için tek adres olan firmamızda, rengarenk ve capcanlı renkleri ile Diamond Yemek Odası Takımı sayesinde evinizde de yüksek enerji oluşturup, evinize girildiği andan itibaren dekorasyondan oldukça iyi anladığınızı açıkça belli edecektir. 21 iş günü teslim süresi ve 2 yıl firma garantisi bulunmaktadır.

DİAMOND YEMEK ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Konsol
  • 1 Ad Renkli Konsol Aynası
  • 1 Ad Yemek Masası
  • 6 Ad Modern Sandalye

ÜRÜN HAKKINDA

2016 yemek odası modelleri... renkli yemek odaları ... rengarenk yemek odası takımları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler