İnter Mobilya

2016 Yılına Özel : Rengarenk Diamond Televizyon Ünitesi

Renkler

Beni Arayın

2016 Yılına Özel : Rengarenk Diamond Televizyon Ünitesi hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

26 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

      Odalara estetik bir hava katmasını sağlayan duvar üniteleri içerisinde en renkli ve dinamik bir yapıya sahip olan ürünlerimizden Diamond Televizyon Ünitesi, İnter Mobilya'nın siz müşterilerimizin isteğiyle farklılık yaratan modelleriyle alıcılarını beklemektedir. Kıvrımlı hatlarla işlenen duvar ünitesi tasarımı, evin en dikkat çeken parçası olacaktır. Duvarda adeta görsel bir şölen yaratmayı başaran ürünlerimizden olan Diamond Tv Ünitesi, farklılığınız ve yaratıcılığınızı evinizin köşesine yansıtmak isteyen kişilerin bir numaralı tercihi olmaktadır.

      Diamond Duvar Ünitesi için alınan siparişler, müşterilerimizin evlerini en keyifli şekilde dizayn edebilmeleri için oldukça yaratıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Yenilikçi ve sıra dışı tasarımı ile evin en gözde yeri haline gelecek olan tv ünitesinin bulunduğu duvar sayesinde, odanıza oldukça dikkat çekici bir hava katabilirsiniz.

      Diamond Yaşam Ünitesi farklı ve yaratıcı tasarımlara sahip olmak için 30 gün teslim süresini de hesap ederek anında sipariş vermeniz, tv keyfinizi oldukça güzel bir şekilde süslemeyi başarmaktadır. 2 yıl firma garantisi ve huzur garantisi bulunmaktadır.

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler