ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Evlerimizde en çok önem verdiğimiz, dekorasyonda ekstra özen gösterdiğimiz ve daha ziyade misafir ağırlamada kullandığımız evin en geniş odası salonlarımızdır. Buralar uyanık olduğumuz vakitlerde ise daha ziyade oturma odalarını kullanırız. Ama her şekilde tüm ailenin bir arada sohbet ettiği veya televizyon seyrettiği mekanlarımızdır. Oturma Grubu bu anlamda hem salonda hem de oturma odasında tercih edilebilmektedir. Evde geniş bir alana sahip oturma odası takımları bu bağlamda daha da önem kazanıyor.

   Diamont Koltuk Takımı, modern yapısıyla hem salonda hem de oturma odasında kullanılmaya uygun tarzda üretilmiştir. İki ayrı renkte teşhir ettiğimiz berjerler ile klas bir tarz yakalamış. Diamont Oturma Grubu, değişik renk seçeneği ile tüm beklentileri karşılamaktadır. Ayak kısmında kullanılan yüksek tarz oda temizliğinde kolaylık sağlamaktadır.

   Oturma grubu ve fiyatları ile en dengeli mobilya mağazası olma unvanını elinde bulunduran İnter Mobilya farkıyla beğeninize sunduğumuz Diamont Koltuk Takımı 2 yıl garantili olup, teslimatı 21 gün içinde yapılmaktadır.

DİAMONT OTURMA GRUBU PARÇALARI

  • 2 adet üçlü koltuk
  • 2 adet berjer
  • 6 adet kırlent
Modern Oturma Grubu Koltuk... En Uygun Koltuk... Modern Oturma Grubu...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler