İnter Mobilya

Love Fool Tasarımlı : 2016 Çizgisiyle Diablo Koltuk Takımı

Renkler

Beni Arayın

Love Fool Tasarımlı : 2016 Çizgisiyle Diablo Koltuk Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

28 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Modern yaşamın bize sunmuş olduğu zarif çizgisi, rahat bir oturumu ve kaliteli yaşamı bir arada sunan 2016 yılına özel Diablo Koltuk Takımı evlerinizin baş tacı olmaya aday bir koltuk takımı modelidir. İnter Mobilya aracılığıyla salon tasarımınız da modern avangarde çizgisini yansıtmak isteyen ev hanımları için özel olarak üretilmiştir.

Diablo Koltuk Takımı özel tasarımı ve ince dokunuş ayrıntılarıyla hem oturum odalarınızda hemde misafir odasında dostlarınızı ağırlamaktan zevk duyacağınız bir konsepte sahiptir. Berjerlerin de kullanılan çizgi belinizin rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Koltuk takımının sırt ve oturum minderlerinde kullanılan kenar biyeler orjinal bir hava yaratmaktadır. Oturum minderinde kullanılan 32 dansite sünger yumuşak ve konforlu bir oturum sunmaktadır.

Diablo Koltuk Takımın da kullanılan polyster nubuk kumaş ile hem yaz aylarında terletmeyen bir özelliği hemde temizlik açısından silinebilirliği kolay bir kumaş kullanılmaktadır. İskelet yapısında profil destekli ve isteğe bağlı yataklı bir konsept yapılabilmektedir. 2 yıl firma garantisi ve 21 iş günü teslim süresi bulunmaktadır.

DİABLO KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad 3'lü Yataklı Kanepe
  • 1 Ad 3'lü Kanepe
  • 2 Ad Berjer

 

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Merhaba, Gaziantep İnter Mobilya Satış müdürü Ercan Bey çok ilgili ve kendisine ilgisi nedeniyle çok teşekkür ederiz. Gaziantep'te gezmediğimiz mağaza kalmadı. İnter Mobilya Mağazasına ise modellere bakmak amacı ile girmiştik. Ercan Bey'in yönlendirmesi ve müşterisine karşı ilgili davranışları ile koltuk takımını hemen sipariş ettik. Satış sonrası da ürün ile alakalı sorularımıza cevap bulabiliyoruz. Devamını dileriz.

Nagehan Okun

İnter Mobilyadan koltuk takımı aldım. Söyledikleri günde de teslim edildi. Renk konusunda tereddütlerim vardı. İnter Mobilya temsilcisi Ercan Bey ve mimarım Gamze Uygur sayesinde çok güzel bir renk uyumu yakaladık. Ercan Bey'in güler yüzlü olması, işini severek yapması İnter Mobilyadan alışveriş yapmamda etkili olmuştur. Böyle bir satış personeli yok denecek kadar azdır. Bir çok mobilya mağazası gezdim. Hatta karar verebilmek için 3-4 defa gittiğim mağazalar olmuştur. Bir kaç defa gittiğim diğer mobilyacıların eski ilgileri yoktu. Yine niye geldin der gibi bakıyorlardı. Ama İnter mobilya çalışanı Ercan Bey, bıkmadan usanmadan aynı ürünleri bir çok defa göstermiştir. Her defasında da güler yüzü hiç eksik olmamıştır. Böyle bir elemana sahip olduğu için İnter Mobilya sahibi Şakir Bey, gurur duymalıdır. İnter Mobilya çalışanlarına özellikle Ercan Bey'e ilgisinden ve güleryüzünden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.

Nesrin Tan

İnter Mobilyadan yaklaşık 20 gün önce oturma grubu aldık inanılmaz memnunuz tahmin edilen surede geldi ve gerçekten çok kaliteli bir ürün. Ayrıca mağaza çalışanlarının ilgileri ve özverişi aradığımız ürünü bulmamızı kolaylaştırdı. Tüm çalışanlara özellikle güler yüzlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Mehmet Yılmaz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler