ÜRÜN AÇIKLAMASI

                Dekorasyonda Country tarzının en şık örneklerinden birisi olan Country Genç Odası, yatak odalarında sade ve şık bir atmosfer yaratmak isteyen gençler için özel olarak tasarlandı. Takımın parçalarında kullanılan 0 ve şık detaylar, yatak odanızın kesinlikle tam olarak hayallerinizdeki gibi olmasını sağlayacak.

                İnter Mobilya tasarımcıları tarafından özel olarak dizayn edilen bu takımda kitaplık, şifonyer, gardırop, komodin ve karyola bulunmaktadır. Dilerseniz, misafirlerinizi ağırlamanız için karyolanın altına ek bir yatak saklama alanı da mevcuttur. Country Genç Odası, hayatınızı kolaylaştırmak ve daha keyifli hale getirmek için özel olarak tasarlanmıştır.

                 Teşhir ürün fiyatımız kampanya dahilinde % 10 indirimli olup, uzaklığa göre 1 ile 7 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır. Teşhir dışı siparişleriniz normal fiyat üzerinden olup, 21 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır.

COUNTRY GENÇ ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

- 3 kapaklı dolap

- Karyola (90x200)

- Alt karyola (90x190)

- Komodin

- Kitaplık

- Çalışma masası & ünitesi

- Çamaşırlık & ayna

ÜRÜN HAKKINDA

country genç odaları ... country genç odası... country kız odaları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Oğlumun odası için bu takımı aldım.Evde mağazadakinden de güzel durdu.Sahibi ve elemanları da son derece kibar ve güleryüzlü. İnter Mobilya'ya teşekkürler.

Fatma Ülkü Karadayı

Fatma hanım memnuniyetiniz ve görüşleriniz için teşekkürlerimizi sunarım. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle..İnter Mobilya'yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Müşteri Temsilcisi
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler