Color Köşe Takımı

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

Color Köşe Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

59 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

       Canlı renkleri seviyor ve evinizi canlı renklerle tasarlamak istiyorsanız ayrıca tüm bu tasarımı sağlarken bunların nasıl dizileceğine de siz karar vermek istiyorsanız Color Köşe Takımı sizin için üretilmiş. Pembe rengini sevenlerin bayılacağı bu ürün yeşil ve sarı tonları ile farklı bir uyum yakalamış.

       Renkli Köşe Takımı ile aslında zıt gibi gözüken bu renklerin bir arada nasıl uyumlu olduklarını mutlaka görmeniz gerek. Ayrıca pembenin farklı tonlarında olan modelleri ile evinizdeki eşyalara da uyum sağlayabileceksiniz.

       Koltuk takımında bazı parçaların oynatılabilir olması bu koltuk takımını istediğiniz gibi tasarlayabilme özgürlüğü sunuyor. İstediğiniz renkleri bir araya getirebilir, istediklerinizi ayırabilirsiniz. Tasarımına sizin karar vereceğiniz bu ürün ile her zaman farklı bir görünüm yakalayabilir her defasında misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. 

COLOR L KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 6 adet tekli
  • 2 adet puf
  • 1 adet köşe modül

Ürün Hakkındaki Yorumlar

ben çok beğendım acaba alabilirmiyim fiyat nasıl bana uyar mı

Nuran

Nuran Hanım ; 6 adet tekli 2 adet puf 1 adet köşe modül olmak üzere peşin fiyatımız kdv dahil 4620 TL 'dir. Dilerseniz 444 7 880 'i tuşlayarak müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi

Evimizin odasını renklendirmenin en güzel yolu Color köşe takımını almakla yaşadık. Renklerin uyumu ve mükemmel oturum kalitesiyle bunu bizlere sunan İnter Mobilya ailesine çok teşekkür ederim.

Gökçe
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler