ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Evlenecek olan veya evini yeniden dekore etmek isteyen kişiler adına son zamanlarda klasik tasarım mobilyalar oldukça fazla önem kazanmaya başlamıştır. Klasik mobilyalar var olan tasarımları, renkleri ve modelleri ile evleri adete küçük bir saraya çevirebilecek nitelikte olmaktadır. Bundan dolayı kişiler daha çok modern tasarımlarda olan mobilya gruplarını tercih etmektedir.

   Klasik yemek odası modelleri arasında en dikkat çekici olan modellerden bir tanesi de Çınar Yemek Odası takımı olmaktadır. Beyaz ve altın varak harmanlanarak oluşturulan tasarım klasik mobilya denilince akla gelen bütün detaylara sahip olmaktadır. Kaliteli malzeme kullanılarak tasarlanan yemek odasında en dikkat çeken detay altın varaklı oymalar olmaktadır. Mobilya kenarlarında kullanılan altın varaklar ile mobilya tasarımı oldukça gösterişli yapıya sahip olmaktadır. Takım arasında en dikkat çeken parçalardan biri altın varaklı oymalı ayakları, kenarlıkları ve varaklı çerçeveye sahip olan aynası ile konsol olmaktadır.

   Yemek odasında yer alan parçalar; 1 adet vitrin, 1 adet masa, 1 adet konsol, 1 adet dresuar, 8 adet sandalye ve ayna olmaktadır. 

ÇINAR KLASİK YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Vitrin
  2. Konsol
  3. Dresuar
  4. Masa
  5. 8 Sandalye
  6. Ayna

ÜRÜN HAKKINDA

varaklı yemek odaları ... klasik yemek takımları... yemek odası takımı...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler