ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Çok özel tasarıma sahip olan Carisma Mutfak Masası, koyu kahve ve krem renkleri harmanlanarak veya sizin istediğiniz renkler doğrultusunda tasarlanabilir. Mutfaklarınıza çok özel bir şıklık katan mutfak masası, ergonomik yapısı ile de dikkat çekmektedir.

     Mutfak masası, mutfaklara şıklık katmanın yanı sıra, rahat ve konforlu bir şekilde yemek yenmesine olanak tanır. Üretiminde kaliteli ham madde ve uzman işçilik kullanıldığından dolayı masanın kullanım ömrü uzun olmaktadır. Masanın üst bölümünde yer alan cam bölme ile masa daha özel tasarıma sahip olmakta ve daha fazla dikkat çekmektedir.

     Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen mutfak masası, arzu ederseniz istediğiniz renk ve ebatta size özel üretilebilir. Siparişlerinin 30 gün içerisinde sizlere teslim edilmektedir. 

CARİSMA MUTFAK MASASINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Mutfak Masası
  • 6 Sandalye

ÜRÜN HAKKINDA

krem mutfak masaları ... ahşap krem mutfak...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Mutfağımız için en uygun masa olan Carisma yemek masasını kullanımı kolay ve rahatlığı yönünden seçtim. Benzersiz tasarımı ve renk seçenekleriyle mükemmel bir mutfak masası modelidir. İnter mobilya'ya teşekkür ederim, kaliteyi uygun fiyata bizlere sunduğunuz için..

Derya Ayık
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler