Köşe Tasarımlarınının Duayeni : Canyon L Koltuk Takımı

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

Köşe Tasarımlarınının Duayeni : Canyon L Koltuk Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

56 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

2016 yılına özel modern yaşantımızın en göz alıcı konsepti, dizaynı ile oturma odalarının vazgeçilmezi olarak üretilerek İnter Mobilya aracılığıyla Canyon Köşe Takımı sizlerin zevkine uygun olarak sunulmaktadır.

Canyon Köşe Koltuk Takımı özel tasarımı ve rahat oturum konseptiyle evlerinizin havasını değiştirecektir. Kullanılan nubuk tarzı temizliği kolay kumaşı, oturumun da kullanılan 36 dansite yumuşak süngeriyle kaliteli bir köşe takımının sahibi olabileceksiniz.

Özel ölçülerde sipariş edilebilecek bir model olmasının yanı sıra odanızın şekline göre 2 ayrı kanepe olarak da kullanabilirsiniz. Canyon L Koltuk Takımı 21 iş günü içerisinde beğendiğiniz renk uyumu ile evinizi süsleyebilirsiniz. 2 yıl firma garantisi ile de konforun tadını çıkartabilmektesiniz.

CANYON KÖŞE TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 Ad 3'lü Modern Kanepe

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Merhaba, Öncelikle mobilya = avangarde anlayışının hakim olduğu Gaziantep'te başka tarz mobilyalarında bulunduğunu bizlere hatırlatan ve ilimizde bu konuda öncü olan İnter Möble ailesine gerek kendim gerekse eşim adına teşekkür ederim. TV ünitesi almak amacıyla gittiğimiz mağazalarında bize odamızı baştan aşağıya değiştirmemize vesile olmaları ile yaptıkları işte ne kadar vizyon sahibi ve iddialı olduklarının göstergesiydi. Ayrıca ilgi ve alakasını eksik etmeyen Sn. Ercan Pekmezci ve Sn. Suat Bayram ayrıca teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Barış Onur Ayalp

İlgilerinden ve emeklerinden dolayı başta Ercan Pekmezci Bey ve Şakir Bayram olmak üzere İnter Mobilyaya teşekkürler. Satış müdürü Ercan Pekmezci Bey alanında iyi olduğunu ürünün özelliklerini en iyi ve doğru şekilde bize aktararak sağlıklı karar vermemizde bize çok yardımcı oldu. Çalışanların her biri kendi alanında profesyoneller biz seçimimizden memnun kaldık. Taahhüt edilen sürede mobilyamız teslim edildi. Mobilya almadan önce İnter Mobilya ya uğramadan geçmeyin. Teşekkürler İnter Mobilya ailesi.

Zeynep Tataroğlu

Rahat, konforlu ve şık olan oturma grrubu istediğiniz renkte istediğiniz parçalarıyla size özel yapılabiliyor. Kısa zamanda elime ulaşan oturma grubu özel olarak ambalajlanmış ve dikkatli taşıyan kişilerce nakliyesi gerçekleşti. İnter mobilya da benimle ilgilenen yetkili kişilerin ilgisi ve ürün sattıktan sonra arkasında olacağının garantisi alıcıya güven veriyor. Öncelikle ilgili Naşit Bey ile firma sahibinin gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Kaliteli ve şık mobilya almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bebek mobilyaları da görülmeye değer.

Gülçin Yazıcı

Ne zamandır almak istediğim bir köşe takımı için eşim ciddi bir kafa karışıklığı yaşıyordu. Gezmediğimiz mobilyacı kalmadı diyebilirim, ta ki Inter Mobilya'ya gidip Ercan Bey ile tanışana kadar. Tespitleri ve doğru yönlendirmesi ile gönül rahatlığıyla evime en uygun köşe takımını aldık. Eşimi bu kafa karışıklığından beni de her hafta sonu mobilyacı dükkanları gezmekten kurtardığı için ayrıca Ercan Bey'e teşekkür ederim. Inter Mobilya'yı tüm dostlarıma tavsiye edeceğim. Biz sadece mobilya almadık güler yüzlü yeni dostlarda edindiğimizi düşünüyorum. Helal ve bol kazançlar temenni ediyorum...

Mehmet Akis
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler