ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Kataloglarımızdaki birbirinden kaliteli ürünler arasında yer alan bir diğer ürün çeşidimiz, Calisto Yemek Takımıdır. Son derece zarif bir şekilde tasarlanan calisto yemek odası ürünlerimiz, ince ve uzun olarak tasarlanarak, dar alanlarda yer kaplamasını önlerken, aynı zamanda tüm eşyaları da içine alacak kadar kullanışlı tasarlanmıştır. Keyifli yemek sohbetlerinize, modern ve ilgi çekici tasarımlar ile süslemek isteyenlerin tercihi, calisto yemek takımımızdaki gibi ürünleri kapsamaktadır.

     Calisto Yemek Takımımız, yemek masası, modern bir konsol ve oturma grubu ile tamamlanmaktadır. Yemek takımı ile beraber kullanılan bu konsol sayesinde yemek servis eşyalarını burada tutabilir, oda ve mutfak arası mekik dokumak yerine, masayı kolayca git - gel yapmadan hazırlayabilirsiniz.

     Ürünlerimizin hepsi yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir ve herhangi bir kabarma, aşınma gibi sorunlarla karşılaşma ihtimali yoktur. Aynı zamanda tüm ürünlerimizde olduğu gibi yine 2 yıl garanti altında bulunan calisto yemek takımımız, sipariş vermeniz halinde 30 gün içerisinde tarafınıza teslim edilecektir. Yemek odası yaratmak isteyen ve bunu kaliteli ürünler ile oluşturmak isteyen kişiler, mobilya şirketimizi vakit kaybetmeden ziyaret etmeli ve evlerine yepyeni bir hava katmalıdır.

CALİSTO YEMEK ODASIN'DA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Yemek Masası
  • 1 Ad Konsol
  • 6 Ad Sandalye

 

 

ahşap yemek odaları ... tasarım yemek odaları ... beyaz lake yemek odaları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler