ÜRÜN AÇIKLAMASI

        Yatak odası, güzel günlerin başlaması için rahat bir uyku çekilmesini sağlayan mekanlardır ve kesinlikle kişilerin rahatlığını ön plana alınarak tasarlanmalıdır. Bu hususta en iyi örnekleri veren İnter Mobilya kırmızı rengin doğal ahşap ile buluşturan Calisto Yatak Odası gibi modern ürünlerimizi, güzel tasarımı ile kişilerin oldukça keyifli tasarlanmış bir odada uyumasını sağlamaktadır. Daha yenilikçi dekorasyon fikirleri ile çalışan firmamız, klasikleşmiş ayna tabure şeklindeki makyaj masaları yerine daha kullanışlı ve farklı tasarımlar ile üretilen makyaj masaları sunmaktadır.

        Calisto Yatak Odası modern ve spor tarz yatak odası düşünen çiftler için dizayn edilerek hem yerden yüksek karyola modeli ve neo klasik akımı yaratan şifonyer modeliyle de bayanların yatak odalarında daha fazla zaman geçirmelerinin en büyük nedeni olacaktır. Artık bayanların makyaj yapması daha zevkli ve anlam kazanmasını sağlayacaktır.

        Yatak odaları size özel tasarım modelleri olarak düşünülürse 30 iş günü teslim süresi bulunmaktadır. Doğal ahşap malzeme ile mdf üzerine canlılık katan kırmızı boyanın işçiliği kolay olmamaktadır. Yatak odanızın güzelliği, iş hayatınızın ve evliliğinizin ne kadar uzun süreli ve anlamlı olduğunun bir göstergesidir. Mutluluğunuz ve huzurunuzun anlam kazanmasını istiyorsanız geç kalmamanızı tavsiye ederim. Doğallığın modellenmiş halini evinizde yaşatmak isteyenlere özel Calisto Yatak Odası 2 yıl firma ve ömür boyu mutluluk garantisi vermektedir. 

CALİSTO YATAK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad 6 Kapaklı Gardrop
  • 1 Ad Karyola
  • 1 Ad Şifonyer
  • 2 Ad Komodin

ÜRÜN HAKKINDA

kırmızı yatak odaları ... ahşap yatak odaları ... kapaklı yatak odaları ...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler