ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Zarif ve minimal yapısı ile oldukça kullanışlı bulunan LCD televizyonların duvarda yapayalnız kalmaması için etrafında yer alan duvar üniteleri de televizyona gösterilen talep ile orantılı olarak artış göstermektedir. Televizyonu hem çevreleyen hem de duvarda oldukça farklı bir tasarım ile odanın görselliğine oldukça güzel bir katkı yapan Calisto Duvar Ünitesi, odaların da kendilerine has havanın oluşmasını oldukça güzel bir şekilde sağlamaktadır.

   Televizyonun çevresini ahşabın kibarlığı ile donatan ve aynı zamanda evdeki eşyalarınızı da taşıması için kullanışlı bir alan yaratan Calisto Tv Ünitesi, televizyonun önüne geçerek eşsiz tasarımının keyfine kendinizi kaptırmanıza sebep olabilir. Zarif çizgilerle donatılmış duvar ünitelerimizde duvarda yer alan asma dolaplar ve alt kısımda ise yerden yüksek çekmeceli bir konsol yer almaktadır.

   Özel sipariş üzerine çalışan firmamızda, beğendiğiniz ürün çeşitlerinin aynısını veya dilediğinize göre üretilecek renk çeşitleri ile sizler de uygun fiyata, kaliteli üretim ile evinizin duvarlarına hareket katabilir ve görselliğine de katkı sağlayabilirsiniz. Tarafınıza 30 gün içinde teslim edilecek olan Calisto Yaşam Ünitesi, yepyeni bir dekorasyona sahip olmanız için, siparişlerinizi beklemektedir.

ÜRÜN HAKKINDA

ahşap tv üniteleri ... modern duvar üniteleri... ahşap ayaklı tv...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler