ÜRÜN AÇIKLAMASI

    Sıradanlaşmış koltuk tasarımlarının aksine, odanızın alanını rahatça kullanabileceğiniz kibar bir tasarıma sahip olan Calisto Koltuk Takımı ürünümüz, evinin en güzel kısmının oturma takımının bulunduğu yer olmasını isteyen kişiler için oldukça doğru bir tercih olmaktadır. Calisto Koltuk Takımı, daha zarif bir tasarıma sahip olduğu için, minimalist ve apart dairelerin vazgeçemeyeceği bir konsept modelidir.

    Katalogumuzda yer aldığı şekilde, bir üçlü koltuk ve iki tekli koltukla tamamlanan koltuk takımı, monoton bir  koltuk takımından  sıyrılmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Küçük ve dar odalarda da rahatlıkla kullanılacak şekilde dizayn edilmesi, odanın ferahlığını da sağlayarak, odanızın havasını bozan büyük koltukların yerini müthiş bir dekorasyon ile dolduracaktır.

   Salon takımları arasında en çok tercih edilen, rahat konsept arayanların vazgeçemediği Calisto Koltuk Takımı modelidir. Aynı zamanda, herhangi katı veya sıvı malzemelerin koltuklara dökülmesi durumunda da, kolayca temizlenebilme ve kesinlikle iz bırakmama özelliğine sahip kumaş kalitesi ile üretilmektedir. Kolay temizlik, rahatlık ve modern dizaynı birarada sağlayan ürünleri kullanmayı tercih eden kişiler için Calisto Koltuk Takımı modelimiz tam olarak bu isteğinizi karşılamaktadır. Ahşap ayak konsepti ve 2 yıl firma garantisi ile evinizde konforu yakalayabilirsiniz.

CALİSTO KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 Ad Modern 3'lü Kanepe
  • 2 Ad Modern Tekli Koltuk

ÜRÜN HAKKINDA

renkli koltuk takımları ... ahşap ayaklı koltuk takımları... minimalist koltuk takımları ...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler