İnter Mobilya

C Zigon Sehpa Sarı-Ahşap

  • 720

Renkler

Beni Arayın

C Zigon Sehpa Sarı-Ahşap hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

56 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Özel tasarımıyla dekorasyona renk katar.

C Zigon Sehpa %100 MDF ve LAKE boyadan üretilir.

Özel tasarım ürünüdür.

Farklı renklerde çalışma yapılabilir. (Renk Kartelası için tıklayınız.)

 

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Mobilya alışverişinde her zaman görerek alma düşüncesine sahip olan ben ilk defa online mobilya alışveriş sitesinden sehba almaya karar verdim. Çok farklı siteler gezdim ama bana pek güven vermediler, yada müşteri temsilcilerinin ilgisi çok zayıftı. İnter Mobilya online alışveriş sitesinden beğendiğim C zigon sehba modeli hakkında öncelikle bilgi almak adına telefon açtım. İlgili müşteri temsilcisinin vermiş olduğu detaylı bilgi beni oldukça memnun etti. Bir hafta sonra tekrar firma ile irtibata geçerek online alışveriş için desteklerini alarak alışverişimi gerçekleştirdim. Tereddütlerim olmasına rağmen ürün teslimatının ardından aranıp bilgi alınması memnuniyetimizin sağlanması beni çok mutlu etti.Bu yüzden online mobilya alışverişinde İnter Mobilya her zaman en güvenilir adresim olmaya devam edecektir. İlgilerinden dolayı İnter Mobilya ailesine teşekkür eder, başarıların devamını dilerim...

Evindar Çevik

Sehpa alırken boyutlar çok önemlidir. ürünün boyutlarının sitede verilmesi gerektiği kanaatindeyim. saygılarımla.

Hasan Yılmaz

Sayın İnter Mobilya Müdüriyeti, Evliliğe adım attığımız şu günlerde, bir yuvanın kurulmasında en önemli paya sahip olan mobilya seçimi aşamasında büyük umutsuzluklar yaşarken değerli şubeniz olan Gaziantep İbrahimli İnter Mobilya mağazasına ayak basmamızla kara bulutların dağılması bir oldu. Özellikle bize güler yüzü, içtenliği ve tavsiyeleriyle yardımcı olan şubeniz çalışanı sayın Ercan Pekmezci 'ye ayrıca teşekkür ederiz. Birçok beğendiğimiz model arasından son olarak Punto Tv Ünitesi, C model yan sehpa ve Safran model oturma grupları ile evimizin güzelleşeceği konusunda hem fikir olarak mağazanızdan memnuniyetle ayrıldık. Başta Ercan Pekmezci abimiz olmak üzere tüm İnter Mobilya çalışanları ve müdüriyetine teşekkür ederiz. Bundan sonraki zamanlarda mobilya ile alakalı ilk ve son durağımız İnter Mobilya olacaktır. Hayırlı işler dilerim. İyi günler.

Suheda Hayta

Sayın Inter Mobilya Müdüriyeti Konya da Gaziantep de o kadar fazla mobilyacı gezmemize rağmen Gaziantep İnter Mobilya mağazasına girene kadar umutsuzduk. Mağazanızda ki mobilyalarınız bizim zevkimizi yansıtıyor ve çok güzeldi. Özellikle bizimle ilgilenen Ercan Bey'e çok teşekkür ederiz çok güzel ağırladı ve fikirler çok iyiydi. İyi günler bol kazançlar..

Aykut Atar
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler