ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Evlerinizin en fazla kullanılan alanlarından biri hiç kuşkusuz ki salonlardır. En çok göz önünde olan bu odanın içerisi için göze hitap eden kaliteli ve şık mobilyalar olsun istenir. Bu doğal isteğe karşılık verecek nadir salon takımı modellerini sitemizde görebilirsiniz.

     Bu modellerin arasından en çok göze çarpanların başında Burçak Koltuk Takımı gelmektedir. Özel tasarım olan bu takımın yapımı için kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf kalite malzemelerdir.

     Özel atölyelerde yapımı tamamlanarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Ergonomik kullanım şartlarına tam olarak uyduğunun garantisi verilebilir. Üzerinden yılların geçmesine rağmen sağlamlığı ve kalitesi ile ilgili hiçbir kayba uğramaz. Alındığı ilk günkü gibi kullanılmaya devam edilebilir.

     İnsan sağlığı dikkate alınarak üretilmektedir. Bu takımı oluşturan parçalar, 2 adet 3’lü koltuk, 2 adet berjer ve 1 adet orta sehpadır. Bu parçaların oluşturduğu kombinasyon evleriniz için farklı ve asil bir hava katacaktır. Kısa süre içerisinde hazır hale gelerek teslimatı yapılmaktadır. Hemen sipariş vererek bu kaliteli ürüne sahip olabilirsiniz.

BURÇAK KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

2 adet 3'lü koltuk

2 adet berjer

1 adet orta sehpa

ÜRÜN HAKKINDA

özel tasarım koltuklar ... varaklı koltuk modelleri...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler