Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
3lü Chester 2592 2592
2li Chester 2346 2346
Berjer 1038 1038

ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Oturma gruplarında ana amaç; kişiye rahat ve ergonomik bir oturum sağlamaktır. Koltukların görünen işlevi arkasında en az görünen amaç kadar önemli görsellik ve fonksiyonellik gelmektedir. Bu nedenle son zamanlarda karşımıza çıkar modern ve kaliteli oturma grupları çoklu işlevselliğe sahiptir.

   Şık ve düzgün bir tasarıma sahip Bugatti Koltuk Takımı, chester tarzı koltuk gruplarındandır. Önden bakıldığında minder dışında kalan yerlerde kapitone deseniyle en kaliteli kumaş olan nubuk kumaştan döşeme yapılmıştır. Bugatti Koltuk Takımı'da ayaklar ahşap olup normalden biraz yüksek tasarlanmıştır. Bu durum koltuk altının kımıldatmadan temizlenme olanağı vermiştir. Ayrıca Bugatti Oturma Grubu'nda bulunan berjer, yine chester şeklinde ve sandalye tarzı geniş ve estetik bir yapıya sahiptir. Mavi, yeşil, kiremit ve krem renk seçeneğiyle beğeninize sunduğumuz Bugatti Oturma Grubu, diğer tüm renk seçeneğiyle üretilebilmektedir.

   Koltuk Takımı Alırken Dikkat Etmeniz Gereken tüm özellik ve kriteri satış esnasında müşterisine en açık ve doğal bir şekilde sunan İnter Mobilya güvencesiyle 2 yıl garantili olan Bugatti Koltuk Takımı, 21 içinde adresinize teslimatı yapılmaktadır.

Modern Chester Koltuk Takımları... Oturma Grupları ... Kapitone Koltuk Takımı...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler