ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Kültürel olarak ataerkil bir toplum yapısına sahip bir milletiz. Akşam olduğunda tüm ailenin ilk toplandığı, günümüz şartlarında bir araya gelebildiğimiz müstesna yerlerdendir mutfaklar. Akşam yemeklerin en lezzetli, en keyifli sohbetlerinin yaşandığı yer olması sebebiyle epey önem kazanan Mutfak Masa Takımları, yeni evlenecekler için düğün paketlerinin vazgeçilmezleri arasındadır. 

   Beyaz Mutfak Masa Takımı, modern ve zarif dizaynı açısından kullanılabilecek en uygun mutfak masalarındandır. Boyutları ve kalitesiyle  en iyi oran ve sağlamlığı yakalayan Beyaz Mutfak Masa Takımı, masa, sandalye ve benç ayaklarında kullanılan lükens ayak tasarımları sayesinde doğal bir görünüm vermesinin yanında, beyazın masumiyetini üzerinde taşıyarak farklı bir modelle karşımıza çıkıyor. Mutfak masalarında yeniliğin adı Beyaz Mutfak Masa Takımı, en çok talep edilen mutfak masalarındandır.

   İnter Mobilya müşterilerinin beğenisini kazanan Beyaz Mutfak Masa Takımı, 2 yıl garantili olup, 21 gün içinde teslimatı yapılmaktadır.

BEYAZ MUTFAK MASA TAKIMI PARÇALARI

  • 1 adet masa
  • 4 adet sandalye
  • 1 adet benç

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

En Uygun ; Modern Beyaz Mutfak Masa Takımı Çeşitleri

Beni Arayın

En Uygun ; Modern Beyaz Mutfak Masa Takımı Çeşitleri hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

41 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

Özellikler

En Çok Merak Edilenler

Teslimat ve Montaj

Teslimat Türü


Teslimat Tarihi

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler