En Beğenilen ; Berrak Düğün Paketi Çeşitleri

  • 19.910

Beğenilerime Ekle

38 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Evlilik hazırlığı sadece çiftleri değil aile bireylerini de etkileyen bir hazırlıktır. En iyi ihtimalle 2  - 3 takım alma ihtiyacı duyacağınız bu süre sizi bir hayli yorgun düşürmektedir. Bu nedenle müşterilerini düşünen mobilya mağazaları, düğün paketleri hazırlayarak hem zamandan kazandırıyor hem de paket alımlarında yaptığı cazip indirimlerle yeni çiftlere kolaylık sağlıyor.

   Sizde evinizi güzelleştirecek düğün paketini tercih ederek benzer indirimlerden yararlanabilirsiniz. Berrak Düğün paketimizde bulunan Berrak Koltuk Takımı, Berrak Yatak Odası, Berrak Yemek Odası ve Berrak Duvar Ünitesi diğer eşdeğer ürünlere göre en fazla beğeni ile yorum alan ürün grubumuzdur. Ekstra indirim uygulayarak size özel hazırladığımız Berrak Düğün Paketinde; İki adet berjerin yanı sıra iki adet üçlü kanepeden oluşan Berrak Koltuk Takımı, Gardrop, karyola, tuvalet masası, tuvalet aynası ve iki adet komodinden oluşan Berrak Yatak Odası ve bir adet panel, iki adet duvara monte edilen dolap ile bir küçük iki büyük olmak üzere üç adet raflardan oluşan Berrak Tv Ünitesi ve birer adet konsol, yemek masası, iki adet kollu sandalye ve 4 adet kolsuz sandalyeden oluşan Berrak Yemek Odasını kapsamaktadır.

   İnter Mobilya'nın evleneceklere kolaylık sağlayan size özel indirim ve kombinlediğimiz düğün paketlerinden yaralanmak istiyorsanız sizi mağazamıza bekliyoruz. Online olarak da satın alabileceğiniz Berrak Düğün Paketi 2 yıl garantili olup, sipariş verdiğiniz andan itibaren 21 gün içinde evlerinize teslimatı yapılmaktadır.

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler