ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Bedesten Salon Takımı'nın tarzını beğeniyor fakat renklerinin evinize uygun olmadığını düşünüyorsanız farklı renk ve kumaşlarda da üretiminin yapıldığını belirtmek gerekir. Diğer salon takımı modelleri arasından oldukça dikkat çekici olan bu takım özel tasarım ürünüdür.

     Bu takım ile farkınızı ortaya rahatlıkla koyabilmeniz mümkündür. Aradığınız özellikleri barındıran bu mobilya takımı ile evinize ve kendinize hak ettiği değeri vereceksiniz. Özel atölyelerde üretilen bu mobilyaların yapımı için kullanılan malzemeler birinci sınıf kalite malzemelerdir. Uzun vadede kullanımları ardından oluşabilecek deformasyonların engellenmesi amaçlanmıştır. Yıllar sonra bile ilk günkü kalite ve görünüm ile kullanabilirsiniz.

     Ergonomik kullanım koşullarına uygunluğu da en küçük detayına kadar test edilerek üretilmektedir. Bu takımı oluşturan parçalar, 2 adet 3’lü koltuk, 2 adet berjer ve 1 adet orta sehpadır. Bu mükemmel parçaların kombinasyonunu evinizde görmek isteyeceksiniz.

    En kısa sürede hazır hale getirilmek amacı doğrultusunda sipariş vermenizin ardından hemen işlemlere başlanır ve bitimiyle beraber evinize kadar teslimatı yapılır. Hemen şimdi sipariş vererek bu takıma sahip olabilirsiniz!

BEDESTEN KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

2 adet 3'lü koltuk

2 adet berjer

1 adet orta sehpa

 

ÜRÜN HAKKINDA

salon takımı modelleri ... klasik mobilya modelleri...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler