ÜRÜN AÇIKLAMASI

2016 Yılına özel olarak modern çizgilerle geometrik kesimlerin aynı trend kombinler de buluştuğu, salonların eşsiz görüntüsüne mimari bir görsellik yaratan Bade Yemek Odası Takımı tasarım çizgsiyle her evde bulunması gereken bir tasarım ürünü olduğunu göstermektedir. Modern bir kesim ile tasarlanan yemek odası takımının en göz alıcı yönü farklı aydınlatma sistemi ile canlandırılmasıdır.

Bade Yemek Odası Takımı 'nın konsol kapaklarında kullanılan cnc işlemelerle çizgisel bir model yaratılmaktadır. İnce tasarım bir vitrin ise salonunuz da fazla yer kaplamadan zarif bir görüntü sağlayacaktır. Yemek masasının çapraz ayak sistemi ile tasarlanıp modern ve oturumu rahat sandalye ile konsept sunulması ayrı bir jenerik oluşturmaktadır.

Modern yemek odaları arasında 2016 yılına özel farklılık arayanlar için çok zarif bir yemek odasıdır. Ekru renk ile ceviz ahşabın ince birleşimi takımın ne kadar ince ve detaylı bir model olarak üretildiği göstermektedir. Özel tasarım ürünü olarak üretime alınan Bade Yemek Odası Takımı 21 iş günü teslim süresi ve 2 yıl firma garantisi bulunmaktadır.

BADE YEMEK ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Konsol
  • 1 Ad Konsol Aynası
  • 1 Ad Yemek Masası
  • 1 Ad Vitrin
  • 6 Ad Sandalye

indirim kuponu

modern yemek odaları ... 2016 tasarım yemek odaları... ekru yemek odaları ...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler