ÜRÜN AÇIKLAMASI

        Bade Yatak Odası modüler konseptler arasında en kullanışlı yatak odası olarak yerini almaktadır. Modern tasarımlar ve fonksiyonel kullanış bakımından odanızın alanını rahat kullanabileceğiniz bir yatak odası olarak üretilmektedir. Raylı sistemlere inat 6 kapaklı gardrop sistemiyle ilginizi çekecektir. Gardrop kapaklarında kullanılan fonksiyonel sistem eski mobilyalarınızın yerini kısa sürede dolduracaktır.

        Bade Yatak Odasının karyolasın da deri başlık konseptinin ceviz ahşap ayaklar ile birleşimi ekstra bir canlılık katmaktadır. Gardrop iç dizaynın da kullanışlı bir tasarım olarak üretilmesi, kullanıcının isteğine göre üretilmiştir. Özel ışıklandırma sistemi ve kapaklar da bulunan aynalar çok marjinal bir hava yaratmıştır.

        Bade Yatak Odası şifonyer konseptinde hareketi ayna modülleriyle görsel bir show yaratmaktadır. Yatak odanızda hem modüler hem de tarz bir hava katmak isteyenlere özel fabrikamızdan sizlere 21 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. 2 yıl firma garantisi ve rahatlığın tadına varma garantisi bulunmaktadır.

BADE YATAK ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Gardrop
  • 1 Ad Karyola
  • 1 Ad Tuvalet Aynası
  • 2 Ad Komodin
  • 1 Ad Şifonyer

indirim kuponları

 

ÜRÜN HAKKINDA

6 kapaklı yatak odası... fonksiyonel yatak odaları ... modüler yatak odaları ...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler