En Şık ; Modern L Şekli Bazalı Köşe Takımı Çeşitleri


Beğenilerime Ekle

72 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Günümüzde insanlar çekirdek aile yapısının pekişmesiyle daha küçük evler tercih ediyor. Odaların küçük olması Salon Takımları ve Oturma Grupları tercihlerini de etkiliyor. Modern tarzda tasarlanan, az yer kaplayan ve bulunduğu odada artık yer bırakmayan Köşe Koltuk Takımları bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

   Bazalı İnci Köşe Takımı, rahat bir oturuma olanak vermektedir. Arkalığı çıkıntısız ve düzgün olan Bazalı İnci Köşe Takımı, oda yapısına uyum sağlaması amacıyla uzun ve kısa olarak iki parça şeklinde tasarlanmıştır. Oda ebatlarının değişik olmasına karşı yapılan bu tercih her odada kullanılabilme olanağı veriyor. Koltukta bulunan alt dolap ile uzun koltukta bulunan baza eşyaların konması için tasarlanmış. Bazalı İnci Köşe Takımı, kendine has berjer koltuğu, pufu ve hardal rengi koltuklaryla evinizdeki en sıcak bir köşe olmuş.

   Oturma gruplarında en yeni trentlerin adresi İnter Mobilya farkıyla 2 yıl garantili olan Bazalı İnci L Koltuk Takımı, 21 gün içinde evlerinize teslimatı yapılmaktadır.

BAZALI İNCİ KÖŞE TAKIMI PARÇALARI

  • 1 adet bazalı koltuk
  • 1 adet sandıklı koltuk
  • 6 adet kırlent

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Koltuk takımı ihtiyacımız gereği Gaziantep'e gittik. Diğer firmalarda hoşlandığımız ürünler olmasına rağmen tam olarak kararımızı verememiştik. Şakir Bey'in bizi karşılaması, isteğimizi karşılayacak seçenekler sunması halen aklımda. Geçen hafta ikinci ürünümüz için direkt olarak İnter Mobilya 'ya gittik. Bu gün itibarıyla ikinci ürünümüz bize ulaşmak üzere. Satış sorumlusu Ercan Bey'in bize karşı olan ilgisi, samimiyetini de söylemeden geçemeyeceğim. Her şey için teşekkürler ve yine görüşmek üzere.

Sinan Kabul

Firmanızın Gaziantep mağazasında bulunan Ercan Bey'in biz mağaza müşterilerine göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkürlerimi ve memnuniyetimi iletmek istiyorum. Düğün hazırlığımız sırasında tesadüfen girmiş olduğumuz Inter Mobilya mağazasında Ercan bey'in bizlere olan yaklaşımı, fikirleri, bizleri ağırlayışı, ürünlerin özelliklerini tanıtması ve her gidişimizde bizleri güler yüzüyle karşılaması sonucunda tercihimizi İnter Mobilya dan yana kullandık. Gaziantep'te bir çok mağaza gezmemize karşın bu derece müşteriyle ilgili başka bir kişi daha hatırlamıyorum. Sloganınız Gaziantep Şubesi çalışanınız Ercan Bey ile tamamen yerini buluyor, memnuniyetimiz memnuniyetiniz ise bizler Ercan Bey den çok memnun kaldık. Ercan Bey sayesinde bundan sonra da mağazanızın ve ürünlerinizin fazlasıyla tercih edileceği kanaatindeyiz. Saygılarımla

Av.Dilek Salıcı

Merhabalar İyi Çalışmalar ; Gaziantep INTER mağazanızı bugün arkadaşlarım için 16:00 saatlerinde mobilya bakmak için ziyaret ettik. Amacımız sadece bilgi edinip çıkmaktı yalnız bir oturma grubu, tv ünitesi, bir salon takımı yemek masası, yemek konsolu ile mağazanızdan çıktık. Gaziantep INTER de satış müdürü olan Ercan Pekmezci başta olmak üzere mağazanızda çalışan tüm çalışanlar bizleri güler yüzü ve hoş sohbetleriyle çok memnun ettiler. Bu güler yüz ve mağazanızdaki ürünlerin şıklığı bizleri çok etkiledi. Satış Müdürünüz Ercan Pekmezci samimiyeti ve ilgisiyle gönüllerimize taht kurup güvenini bizlere kazandırdı. Bu güzel satış politikanız, kaliteden ödün vermemeniz, mağaza çalışanlarınızın samimiyeti ve güler yüzü, özellikle Ercan Bey'in ilgisi, alakası ve samimiyeti için arkadaşlarım ve şahsım adına çok teşekkür ederim. Gaziantep Üniversitesi Mâvera Kongre ve Sanat Merkezi Medya Danışmanı Ayberkhan AYDEN

Ayberkhan AYDEN

Güler yüz, samimiyet, özveri, güven her şey bu mağazada her şey. Artık mağaza gezmekten bıkmıştım İnter Mobilya imdadıma yetişti. Sunduğu modeller sunduğu imkan ve ödeme kolaylıkları fiyat menüsü ile artık ilk ve son mobilya markam oldu. Sayın Ercan Beyi de söylemeden geçemem. Bizi orada tutan güzel insan. Samimiyetin verdiğin fikirler ve sağladığın güven için sana sonsuz teşekkürler. Bize mağazayı evimiz gibi hissettirdin. Herkese tavsiyem olacak İnter Mobilya herkese. Her şey için teşekkürler güzel insanlar her şey için sonsuz teşekkürler. Daimi müşteriniz ve tavsiye edeniniz olacağım.

Mustafa Balçın
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler