ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Gerçek anlamda Teleskop, sonsuzdaki bir nesnenin gerçek görüntüsünü, içbükey bir aynadan yapılmış olan merceğinin odak düzleminde veren ve gökbilimle ilgili gözlemlerde kullanılan optik aygıttır. 1608 yılında Hans Lippershey (Hollandalı gözlük üreticisi) tarafından icat edilmiş. Fakat bizim burada beğeninize sunduğumuz Ayaklı Antik Teleskop, eskiden gemilerde ve benzeri yerlerde kullanılan ve aslında dürbün işlevi gören aygıtın dekoratif ve aksesuar amaçlı kullanılan versiyonudur.

   Ayaklı Antik Teleskop, metal gövdesi ve gövde ortasında kullanılan deri giydirme ile antik bir görünüm vermektedir. Gövdeyi ayaklara bağlayan metal aparat Teleskop'un istenilen yönlere rahatça dönmesini sağlamaktadır. Yine sağlam bir şekilde dizayn edilmiş uzunluğu ayarlanabilir ahşap ayaklar ve bu ayakların dengeli durmasına olanak veren üçlü zincir bağlantılar ile farklı uzunluklarda dekore edilebiliyor.

   İnter Mobilya güvencesiyle ithal edilen Ayaklı Antik Teleskop, 21 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır. Erken teslimat için lütfen stok sorunuz. 444 7 880

  Teknik Özellikler

  • Teleskop Gövde Uzunluk:  66 cm
  • Maksimum Yükseklik:     130 cm

ÜRÜN HAKKINDA

Ahşap Ayaklı Antik Teleskop... Antik Teleskop ... Teleskop Modelleri ...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler